• Kylian Mbappe (3' 68') , Marquinhos (28')
Bayern Monachium
Paris Saint-Germain
33'
33' Alphonso Davies za Leon Goretzka
35'
35' Lucas Hernandez
37'
37' Eric Choupo-Moting
42'
42' Jerome Boateng za Niklas Suele
3'

3' Kylian Mbappe
28'

28' Marquinhos
30'

30' Ander Herrera za Marquinhos
60'
60' Thomas Mueller
70'
70' Joshua Kimmich
72'
72' Jerome Boateng
89'
89' Eric Choupo-Moting
46'

46' Mitchel Bakker za Abdou Diallo
62'

62' Julian Draxler
68'

68' Kylian Mbappe
71'

71' Moise Kean za Angel Di Maria
90'

90' Rafinha za Neymar

Relacja z meczu Bayern Monachium - Paris Saint-Germain

90

Za nami niezwykle emocjonujący wieczór w Lidze Mistrzów. O ile Chelsea jest już jedną nogą w półfinale, tak po dzisiejszym meczu w Monachium rewanż w Paryżu między Bayernem a PSG zapowiada się wyśmienicie! Dziękujemy za uwagę, zapraszamy na kolejne relacje na Sport.pl!

90

Koniec meczu również w Sewilli. FC Porto - Chelsea 0:2

90

Koniec meczu! Bayern Monachium przegrywa z Paris Saint-Germain 2:3! Znakomity mecz na Allianz Arenie!

90

Dwie minuty doliczone.

90

Rafinha zmienił Neymara.

89

Rzut rożny dla Bayernu, ale po nim zablokowany został Coman! Teraz zdaniem gospodarzy piłka trafiła w rękę rywala w polu karnym, ale protesty na nic się zdały! Żółta kartka dla Choupo-Motinga.

87

Kolejna szansa dla gospodarzy! Mueller uderzał z półobrotu z 10 metrów, ale obok bramki!

86

Piękna akcja Bayernu! Alaba płaskim strzałem z 14 metrów minimalnie się pomylił!

85

Draxler huknął z dystansu ponad poprzeczką.

83

Bayern nie atakuje już z taką werwą, jak jeszcze kilkanaście minut temu. Po bramce na 2:3 PSG wydaje się to wszystko kontrolować. To byłaby znakomita zaliczka dla piłkarzy Mauricio Pochettino.

80

FC Porto - Chelsea. Po fenomenalnym rajdzie Bena Chilwella angielski obrońca podwyższa prowadzenie The Blues! 0:2, 80'

80

Rzut wolny dla PSG. Neymar dośrodkowuje w ręce Neuera.

77

Choupo-Moting przegrywa pojedynek z Navasem, ale był na wyraźnym spalonym!

75

Dośrodkowanie Kimmicha zablokowane i kolejny korner dla Bayernu.

74

Teraz w pole karne wpadł z piłką Sane, jednak wywalczył tylko rzut rożny.

73

Kombinacyjna akcja Bayernu, ale piłkę w polu karnym przechwytuje Navas.

69

Już bliski wyrównania Bayern!!! Po podaniu do Comana strzela Choupo-Moting! Najpierw piętą, potem z kilku metrów, broni Navas!

68

PSG jest dziś do bólu skuteczne! Mbappe jest fenomenalny! W kontrataku młody Francuz poradził sobie z Boatengiem i płaskim strzałem z kilkunastu metrów zmylił Neuera! PSG znów prowadzi!

68

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Kylian MBAPPE!!!

67

Mueller wrócił do gry.

65

Thomas Mueller zakrwawiony opuszcza boisko na interwencje medyczną. Sam nie zdawał sobie sprawy, że krwawi z tyłu głowy.

62

Żółta kartka dla Draxlera.

60

Kapitalny strzał głową Muellera po dośrodkowaniu Kimmicha! Navas bezradny, Bayern wyrównuje!!!

60

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Thomas MUELLER!!!!

60

Draxler brzydko potraktował Pavarda. Rzut wolny dla gospodarzy, Bayern naciska.

59

Mbappe w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Neuerem, ale był jeszcze spalony.

58

Techniczny strzał Kimmicha trafia prosto do Navasa.

56

Bardzo niedokładne uderzenie Sane z okolic narożnika pola karnego.

55

Strzał z dystansu Comana pewnie łapie Navas.

53

Kolejne uderzenie Benjamina Pavarda w tym meczu! Dobrze broni jednak Navas.

53

Teraz ładna akcja Bayernu! Alaba uderza z 17 metrów, ale odbija piłkę Navas!

52

Nic się nie zmienia - to Bayern ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Cóż jednak z tego, skoro na razie nie przekłada się to na sytuacje pod bramką Navasa. Chwilę wcześniej sytuację miał Neymar, ale uderzył wprost w Neuera!

50

Najaktywniejszy w zespole gospodarzy Kingsley Coman wywalczą rzut rożny.

47

Pierwsza akcja Bayernu. Dośrodkowanie Comana było jednak niedokładne.

46

Jedna zmiana w PSG w przerwie. Bakker za Diallo.

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Monachium!

45
45

FC Porto - Chelsea. Do przerwy utrzymał się wynik 0:1. Chelsea prowadzi po golu Masona Mounta, choć to był jedyny strzał londyńczyków w tej pierwszej części gry.

45

Koniec pierwszej połowy! Bayern Monachium przegrywa z Paris Saint Germain 1:2, ale oglądamy absolutnie znakomity mecz w Monachium!

45

Za mocne dośrodkowanie Daviesa wylatuje poza plac gry.

45

Strzał głową Muellera trafia w sam środek bramki - prosto w ręce Navasa.

45

Prosty błąd paryżan w wyprowadzeniu piłki kosztuje ich rzut rożny dla Bayernu. Dwie minuty doliczone.

44

Kolejne stałe fragmenty dla Bayernu. Kolejne dobre interwencje również defensywy PSG.

42

Kolejna zmiana w Bayernie - Boateng za Suele. To oznacza, że Flickowi pozostała już tylko jedna przerwa na zmiany!

41

Coman wywalczył kolejny rzut rożny dla Bayernu.

38

Bayern łapie kontakt! Kapitalna centra Pavarda i Choupo-Moting głową zmniejsza straty gospodarzy! 1:2!

37

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Eric Maxim Choupo-Moting!!!

37

Bardzo odważne wyjście przed pole karne Neuera, ale w jego stylu - skuteczne.

36

Żółta kartka dla Lucasa Hernandeza. Z rzutu wolnego Neymar dośrodkowuje w ręce Neuera.

33

Zaskakująca zmiana w Bayernie. Alphonso Davies zmienia Leona Goretzkę.

32

FC Porto - Chelsea. Po podaniu Jorginho kapitalnie zabrał się z piłką Mason Mount i płaskim strzałem z kilkunastu metrów otworzył wynik spotkania! 0:1, 33'

31

Szarża prawym skrzydłem Neymara zatrzymana w polu karnym przez Lucasa Hernandeza!

30

Wygląda na to, że Marquinhos doznał też urazu. Zmienia go na boisku Ander Herrera.

29

Po stałym fragmencie gry w polu karnym Bayernu został Marquinhos i został obsłużony absolutnie cudownym podaniem przez Neymara! Marquinhos wygrał pojedynek z Neuerem i podwyższył na 2:0 dla paryżan! Niesamowita skuteczność PSG!

28

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Marquinhos!

28

Przyspieszył prawym skrzydłem Mbappe, poradził sobie z Suele, ale jego zagranie przed bramkę było niecelne!

27

Kolejna szansa! Choupo-Moting zamknął akcję po dośrodkowaniu Kimmicha, ale z bliska spudłował!

26

Piłka po centrze w polu karnym spada na nogę Comana, jednak ten jej nie opanowuje! Po chwili Francuz przedarł się lewym skrzydłem, ale wywalczył tylko korner.

23

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości, tym razem z prawego skrzydła i jednak nie udało się gospodarzom zagrozić bramce Navasa.

21

Seria rzutów rożnych dla Bayernu, tym razem bez celnego strzału na bramkę PSG.

20

Kolejna próba gospodarzy! Z szesnastu metrów uderza Pavard, odbija Navas!

19

Blisko Bayern! Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne główkuje z bliska Goretzka, ale trafia w Navasa!

18

Kolejne zamieszanie w polu karnym gości. Na szczęście dla paryżan, piłka trafia w ręce Navasa.

17

Rzut wolny dla PSG z lewego skrzydła. Neuer skutecznie piąstkuje po dośrodkowaniu Neymara.

15

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką PSG. Po chwili dośrodkowanie Comana pada łupem Navasa.

14

Coman przyspieszył lewą stroną, dośrodkował, ale Dagba wybija na rzut rożny.

13

Goretzka uderza zza pola karnego! Odbita piłka trafia chyba w rękę jednego z rywali w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Tak zadecydował sędzia.

12

Ajajaj! Mogło być 0:2! Po akcji Mbappe do siatki z kilkunastu metrów trafia Julian Draxler! Sędzia jednak sygnalizuje minimalnego spalonego. VAR potwierdza tę decyzję.

9

Ależ kapitalna szansa dla Bayernu! Strzał Goretzki zablokowany, ale piłka spada jeszcze przed bramkę na nogę Choupo-Motinga! Ten uderza prosto w ręce Navasa!

7

Kimmich uderza w mur! Alaba poprawia, ale wysoko nad bramką!

6

Gueye zagrywa ręką tuż przed polem karnym PSG. Groźny rzut wolny dla Bayernu!

4

Niesamowite! Chwilę po strzale w poprzeczkę Choupo-Motinga Di Maria wyprowadził kapitalną kontrę środkiem i doskonale wypuścił w pole karne Mbappe! Francuz uderzył wprost w Neuera, ale i tak jakimś cudem wpadła do siatki! 0:1!

3

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kylian MBAPPE!

3

Poprzeczka! Po rzucie rożnym sprytnie głową uderzył Choupo-Moting, ale po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę!

2

Pierwsza dobra okazja Bayernu! W pole karne odważnie wbiegł z piłką Lucas Hernandez, ale jego uderzenie obronił Neuer!

1

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy wielki mecz w Monachium!

19:59

Sędzią spotkania będzie Hiszpan Antoniu Mateu Lahoz.

19:58

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

19:54
19:52

Tymczasem nad Monachium rozpadał się śnieg, a temperatura oscyluje wokół 0 stopni.

19:48

Rezerwowi PSG: Rico, Letellier, Rafinha, Bakker, Gharbi, Herrera, Kamara, Kean, Kehrer, Nagera, Pembele, Sarabia.

19:46

Skład PSG: Navas - Dagba, Marquinhos, Kimpembe, Diallo - Danilo, Gueye - Di Maria, Neymar, Draxler - Mbappe.

19:45

FC Porto - Chelsea. W tej relacji będziemy informować również o wyniku drugiego dzisiejszego meczu, w którym FC Porto zmierzy się z londyńską Chelsea. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest zespół z Anglii, ale Porto już w starciu z Juventusem pokazało, że jest w stanie sprawić niespodziankę.

19:43

Rezerwowi Bayernu: Nuebel, Boateng, Davies, Kouassi, Martinez, Musiala, Sarr.

19:42

Skład Bayernu Monachium: Neuer - Pavard, Suele, Alaba, Hernandez - Kimmich, Goretzka - Sane, Mueller, Coman - Choupo-Moting.

19:37

Paris Saint Germain, które ma spore problemy w Ligue 1, ale za to w Lidze Mistrzów idzie jak burza. Celem paryżan jest tylko i wyłącznie zwycięstwo w całych rozgrywkach. Dzisiaj jednak drużyna Mauricio Pochettino zagra bez Marco Verrattiego, Alessandro Florenziego, Leandro Paredesa, Mauro Icardiego, Layvina Kurzawy i Juana Bernata.

19:33

Przed nami największy hit ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Hit jednak pozbawiony kilku "zębów". Wszystko dlatego, że dwaj finaliści ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów podejdą do dzisiejszego spotkania bardzo osłabione. Bayern Monachium musi sobie poradzić przede wszystkim bez najlepszego piłkarza świata - Roberta Lewandowskiego. Napastnik reprezentacji Polski dziś potwierdził, że nie zagra w obu meczach z PSG. Ponadto z dzisiejszego spotkania wypadł Serge Gnabry (koronawirus) oraz kontuzjowani Corentin Tolisso i Douglas Costa.

19:29

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zmierzy się z Paris Saint Germain! To spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.