• Ellyes Skhiri (49')
Bayern Monachium
FC Koeln
18'
18' Eric Choupo-Moting
22'
22' David Alaba
33'
33' Robert Lewandowski
45'
45' Leroy Sane
45'

45' Rafael Czichos
64'
64' Thomas Mueller za Jamal Musiala
64'
64' Serge Gnabry za Eric Choupo-Moting
65'
65' Robert Lewandowski
72'
72' Lucas Hernandez za Alphonso Davies
82'
82' Serge Gnabry
86'
86' Serge Gnabry
87'
87' Tiago Dantas za Leroy Sane
87'
87' Javier Martinez za Joshua Kimmich
46'

46' Jan Thielmann za Emmanuel Dennis
46'

46' Jannes-Kilian Horn za Rafael Czichos
49'

49' Ellyes Skhiri
71'

71' Max Meyer za Ondrej Duda
71'

71' Dominick Drexler za Elvis Rexhbecaj
85'

85' Noah Katterbach za Ismail Jakobs

Relacja z meczu Bayern Monachium - FC Koeln

90

Bayern rozbił FC Koeln 5:1. Dwa gole strzelił Robert Lewandowski!

90

KONIEC MECZU!

87

Trzecia asysta Goretzki i drugi gol Gnabry'ego!

86

GNABRY! 5:1!

83

Dośrodkowanie Hernandeza z lewej strony, do piłki nie zdążył Lewandowski, ale spokojnie do bramki wbił ją Gnabry.

82

SERGE GNABRY! 4:1!

75

Fatalny błąd Neuera, uprzedził i minął go Drexler, jednak z ostrego kąta nie trafił do pustej bramki, a tylko w słupek!

72

Zmiana też w Bayernie. Hernandez w miejsce Daviesa.

71

Kolejne dwie zmiany w FC Koeln. Drexler i Meyer na boisku, zeszli Rexhbecaj i Duda.

70

Duża szansa dla FC Koeln. Jakobs wycofał piłkę do Dudy, jednak uderzenie Słowaka zablokował Alaba.

68
66

Co za wejście Muellera! Prostopadłe podanie Niemca do Lewandowskiego i Polak pewnie podwyższa na 3:1! 28. gol Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi.

65

ROBERT! ROBERT! ROBERT LEWANDOWSKI!

62

Reaguje Hansi Flick. Podwójna zmiana w Bayernie. Na boisko weszli Mueller i Gnabry, a zeszli z niego Musiala i Choupo-Moting.

58

FC Koeln coraz odważniej. Może nie ma z tego wielu uderzeń i zagrożeń pod bramkę Neuera, to jednak goście pokazują, że nie mają zamiaru się tu poddać.

55

Nerwowy, mało kreatywny jest po przerwie Bayern.

52

FC Koeln dużo odważniejsze w ataku, z nieporównywalnie większym przekonaniem w ofensywie. Coraz więcej dzieje się na murawie.

50

Fatalne nieporozumienie między Boatengiem i Alabą. Między stoperów Bayernu wszedł Skhiri, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem i podcinką zdobywa bramkę kontaktową dla gości!

49

ALEŻ SYTUACJA! 2:1, BRAMKA DLA FC KOELN!

46

Podwójna zmiana w FC Koeln. Zeszli Dennis oraz Czichos. W ich miejsce Thielmann oraz Horn.

46

Początek 2. połowy.

45  + 1'

Przerwa. Po golach Choupo-Motinga i Lewandowskiego Bayern prowadzi 2:0. Na razie bezradne jest FC Koeln, Bayern totalnie dominuje na boisku.

45

Kartki dla Czichosa i Sane za taktyczne faule. Kartka dla piłkarza Bayernu to nieco odłożona w czasie kara.

40

Tak do siatki rywali trafił Lewandowski.

36

FC Koeln kompletnie bez pomysłu na zagrożenie Bayernowi i wiary w to, że można dzisiaj mistrzów Niemiec skrzywdzić. Dominacja Bayernu.

34

FC Koeln wychodziło z kontratakiem, jednak straciło piłkę. Najpierw Lewandowski do Goretzki, potem Goretzka do Lewandowskiego i Polak nie zmarnował doskonałej sytuacji, zdobywając 27. bramką w sezonie ligowym!

33

ROBERT LEWANDOWSKI! 2:0!

30

Niewiele dzieje się dzisiaj w Monachium. Gospodarze prowadzą, spokojnie kontrolują przebieg spotkania, jednak mają problemy z tworzeniem kolejnych sytuacji bramkowych.

27

Za mocne podanie Lewandowskiego w pole karne do Goretzki.

24

Pierwsza szansa Lewandowskiego. Dośrodkowanie Suele z prawej strony, jednak uderzenie Polaka głową minimalnie niecelne.

21

Kartka dla Alaby za taktyczny faul na Dudzie.

18

Znakomite dośrodkowanie Leona Goretzki, a piłkę do bramki z bliska skierował Éric Choupo-Moting!

18

GOL DLA BAYERNU!

14

Na strzał z dystansu zdecydował się Suele, jednak pomylił się nieznacznie.

11

Niezły, odważny początek FC Koeln, ale mecz na razie bardzo chaotyczny.

9

Pierwsza szansa dla Bayernu. Strzał z pola karnego oddał Sane, ale dobrze interweniował Horn.

7

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez gości i niedokładne dośrodkowanie Ondreja Dudy.

5

FC Koeln na razie udaje się trzymać Bayern z dala od własnego pola karnego. Na razie spokojne tempo meczu i bez sytuacji.

2

Odważnie, wysoko zaczęło FC Koeln, ale chyba zapomniało, że może nadziać się na kontrataki. Tym razem goście mieli sporo szczęścia, bo podanie Kimmicha do Sane zostało zablokowane.

1

Gramy!

15:31

Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania.

15:20

Początek meczu o 15:30.

15:16

Skład FC Koeln. W podstawowej jedenastce były zawodnik Legii Warszawa - Ondrej Duda.

15:16

Skład Bayernu.

15:14

Polak oczywiście goni rekord legendarnego Gerda Muellera, który w jednym sezonie strzelił aż 40 goli.

15:13

Robert Lewandowski ma na koncie 26 goli i prowadzi w klasyfikacji strzelców Bundesligi. Polak o siedem goli wyprzedza Andre Silvę i o dziewięć Erlinga Haalanda.

15:11

Obie drużyny walczyć będą o przerwanie krótkich serii bez zwycięstwa w lidze. W ostatnich dwóch spotkaniach Bayern zremisował z Arminią Bielefeld (3:3), a tydzień temu przegrał z Eintrachtem Frankfurt (1:2). Z Eintrachtem przegrało też FC Koeln (0:2), które przed tygodniem uległo też VfB Stuttgart (0:1).

15:11

Po 22 kolejkach Bayern jest liderem tabeli z 49 punktami i dwoma punktami przewagi nad RB Lipsk. FC Koeln jest na 14. pozycji i ma tylko trzy punkty przewagi nad miejscem barażowym.

15:09

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z 23. kolejki niemieckiej Bundesligi. W Monachium Bayern podejmie FC Koeln, a o kolejnego gola walczyć będzie Robert Lewandowski.