FC Koeln FC Koeln
Bayern Monachium
FC Koeln
3'
3' Robert Lewandowski
31'
31' Jerome Boateng
48'
48' Robert Lewandowski
59'
59' Javier Martinez za Jerome Boateng
62'
62' Philippe Coutinho
67'
67' Lucas Hernandez
71'
71' Thomas Mueller za Robert Lewandowski
71'
71' Michael Cuisance za Joshua Kimmich
73'
73' Ivan Perisić
74'
74' Javier Martinez
83'
83' Michael Cuisance
59'

59' Kingsley Ehizibue
64'

64' Jorge Mere za Florian Kainz
71'

71' Simon Terodde za Jhon Cordoba
79'

79' Matthias Bader za Marco Hoeger

Relacja z meczu Bayern Monachium - FC Koeln

15:03

4:0! Tym razem asysta Coutinho. Brazylijczyk podał do Ivana Perisicia, który precyzyjnie uderzył przy słupku bramki Timo Horna. Lewandowski zszedł już z boiska. Zwycięstwo jest pewne, więc Niko Kovac pozwala mu odpocząć.

14:49

I 3:0! Ale strzelcem nie jest Robert Lewandowski. Polak oddał piłkę Philippe Coutinho, a on - w stylu Lewego - wykorzystał szansę.

14:38

Karny dla Bayernu! Ehizibue fauluje Coutinho i dostaje czerwoną kartkę.

14:37

Lewandowski najwyżej wyskoczył w polu karnym, uderzył głową i piłka wpdła tuż przy słupku. Dziewiąty gol w piątym meczu! Potwór!

14:36

GOOOOL! Robert Lewandowski!

14:17

Lewandowski zamyka pierwszą połowę. Coutinho znakomicie wprowadził go w pole karne, Polak przyjęciem minął bramkarza, ale później z ostrego konta nie udało mu się trafić do bramki zastawianej w dodaku przez dwóch obrońców FC Koeln.

14:12

I znów Cordoba! Szybka kontra zakończona strzałem obok słupka.

14:08

Ależ blisko wyrównania! Florian Kainz uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego, Neuer odbił piłkę przed siebie, ale zabrakło dobitki.

14:05

To ciekawe - Bayern stracił w tym sezonie 4 gole. Aż trzy w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Na bramkę Neuera uderzył Cordoba i był bardzo blisko. Piłka przeszła kilka centymetrów od okienka.

14:01

Coutinho świetnie zagrywa z głębi pola do Perisica. Ten dostrzegł lukę między obrońcami, uderzył, ale nie trafił w bramkę. Zabrakło pół metra.

28'

Kainz dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Bornauw faulował zawodnika Bayernu.

27'

To był 201. gol Roberta Lewandowskiego dla Bayernu, 8. w tym sezonie i w 5. meczu z rzędu. Polska maszyna!

24'

Bramkarz Koeln uprzedził Lewandowskiego i przechwycił piłkę. Bayern szuka okazji do podwyższenia prowadzenia.

18'

Niecelne uderzenie Perisicia sprzed pola karnego.

14'

Coutinho z rzutu wolnego trafił w słupek! Był blisko pierwszego gola w Bayernie.

10'

Koeln stara się atakować, ale jak na razie nie umie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Bayernu.

5'

Strzał Gnabry'ego zablokowany, rzut rożny dla Bayernu.

4'

Bayern wyprowadził kontratak, Kimmich zagrał do Lewandowskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości podcinką. Błyskawiczny początek spotkania w wykonaniu Bayernu!

4'

GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!

1'

Gramy!

13:28

Bayern Monachium obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli z 8 pkt - tyle samo ma 6. Wolfsburg. Prowadzą RB Lipsk i Schalke (po 10 pkt), natomiast Borussia Dortmund i Freiburg mają po 9 pkt.

13:10

W środę Robert Lewandowski strzelił gola w meczu Bayernu Monachium z Crveną Zvezdą Belgrad - było to jego 200. trafienie w ekipie mistrzów Niemiec. Polak ma szansę na kolejne gole w meczu ligowym z FC Koeln, który rozpocznie się już o 15:30.