Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Bayern Monachium
Eintracht Frankfurt
3'
3' Lucas Hernandez za Alphonso Davies
10'
10' Robert Lewandowski
17'
17' Leon Goretzka
26'
26' Robert Lewandowski
45'
45' Jerome Boateng
46'
46' Joshua Kimmich
60'
60' Robert Lewandowski
68'
68' Eric Choupo-Moting za Robert Lewandowski
68'
68' Javier Martinez za Thomas Mueller
68'
68' Leroy Sane za Douglas Costa
72'
72' Leroy Sane
73'
73' Jamal Musiala za Kingsley Coman
90'
90' Jamal Musiala
46'

46' Amin Younes za Daichi Kamada
46'

46' Timothy Chandler za Steven Zuber
71'

71' Aymen Barkok za Almamy Toure
71'

71' Danny da Costa za Andre Silva
74'

74' Djibril Sow za Stefan Ilsanker

Relacja z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt

90'

Dziękujemy za udział w relacji.

90'

Koniec meczu. Bayern gromi Eintracht 5:0! Bohaterem Lewandowski, autor hat-tricka. Gole strzelili tez Sane i Musiala.

90'

GOOOL! Jamal Musiala, który zmienił Comana trafia do siatki na 5:0!

89'

Strzał Musiali broni Trapp! Mogło być 5:0!

83'

Co za fatalny błąd Bayernu! Sarr zgrywał głową do Neuera, który minął się z piłką. Niemiecki bramkarz w ostatniej chwili naprawił błąd i wybił ją z linii bramkowej!

75'

Djibril Sow zmienia Stefana Ilsankera w zespole Eintrachtu.

74'

Asystę zanotował Bouna Sarr.

73'

Kapitalna akcja Niemca. Z lewego skrzydła zszedł do środka i idealnie przymierzył w sam róg. Bayern gromi Eintracht 4:0!

72'

GOOOOOL!! Co za uderzenie Leroya Sane!!

71'

Mamy również dwie kolejne zmiany w zespole Eintrachtu. Da Costa zmienia Andre Silvę, a Barkok Toure.

69'

Kolejna zmiana: Leroy Sane wchodzi za Douglasa Costę.

68'

Zmiana w zespole Bayernu Monachium. Robert Lewandowski schodzi z murawy, w jego miejsce Choupo Moting.

65'

Bouna Sarr oddał bardzo niecelny strzał na bramkę Trappa.

64'

Lucas Hernandez nie trafił na pustą bramkę po doskonałym zagraniu Comana!

60'

Douglas Costa idealnie prostopadle podał do Lewandowskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał Trappa. Lewandowski ma już na koncie 10. goli w tym sezonie Bundesligi!

60'

GOOOOL!! HAT-TRICK LEWANDOWSKIEGO!!!

57'

W zespole Eintrachtu doszło na początku drugiej połowy do dwóch zmian. Chandler zmienił Zubera, a Younes Kamadę.

57'

Niecelny strzał Toure. Neuer wznawia od bramki.

54'

Groźne uderzenie Comana szybuje nad poprzeczką.

52'

Kapitalna obrona Trappa po strzale Lucasa Hernandeza.

48'

Mueller zatrzymany przez Hinteregerra.

46'

Kimmich otrzymał żółtą kartkę.

46'

Zaczynamy druga połowę.

45'  + 3'

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi z Eintrachtem 2:0 po dwóch golach Lewandowskiego.

45'  + 2'

Boateng ukarany żółta kartką za faul na Andre Silvie.

45'  + 1'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Kimmich ostro w pole karne z rożnego, udane piąstkowanie Trappa.

44'

Lewandowski nie doszedł do zagrania Comana. Po chwili strzał Muellera został zablokowany.

42'

Nie ma jednak rzutu karnego dla Bayernu.

40'

Sędzia konsultuje sytuację z systemem VAR. Chodzi o zagranie ręką Hasebe w polu karnym.

38'

Trapp broni strzał Lewandowskiego! Niemiec wybija piłkę przed siebie, zabrakło gracza, który by to wykończył.

33'

Nieudane uderzenie Lewandowskiego po zgraniu Muellera.

33'

Strzał Kimmicha zablokowany.

30'

Pół godziny spotkania za nami. Dwa celne strzały i dwa gole. Jak na razie 100 proc. skuteczność Bayernu.

29'

Andre Silva upada w polu karnym Bayernu. Arbiter liniowy sygnalizuje spalonego.

28'

Lewandowski ma na koncie już 9 goli w bieżącym sezonie Bundesligi.

26'

Idealne dośrodkowanie Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego w pole karne, a tam polski napastnik wyskakuje najwyżej i precyzyjnym strzałem głową podwyższa na 2:0

26'

GOOOOL!!! LEWANDOWSKI PODWYŻSZA NA 2:0!

24'

Doglas Costa w pole karne, jeden z obrońców w ostatniej chwili zdejmuje piłkę z głowy Lewandowskiego.

23'

Olbrzymia przewaga Bayernu w posiadaniu piłki. 63 proc. do 37 proc.

22'

Kapitalne prostopadłe podanie do Andre Silvy. Napastnik Eintrachtu nie doszedł jednak do pilki.

21'

Bayern nie forsuje tempa. Spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

20'

Andre Silva powstrzymany przed polem karnym przez stoperów Bayernu.

18'

Strzał Goretzki zablokowany. Trafił w Douglasa Costę.

17'

Goretzka upomniany żółta kartką.

15'

Lewandowski w polu karnym. Polak nieco wypchnięty poza szesnastkę rywali.

13'

Trapp uprzedza graczy Bayernu i pewnie łapie piłkę.

11'

To już 8. gol Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi.

10'

Mueller do Comana, który idealnie wystawia piłkę Lewemu. Polak z około 11 metra lewą nogą popisuje się precyzyjnym strzałem!

10'

GOOOOOL! Lewandowski!

8'

Po chwili odpowiedź Bayernu. Thomas Mueller próbował zgrać piłkę piętą do Lewandowskiego. Piłka w rękach bramkarza.

7'

Kimmich traci piłkę. Andre Silva w polu karnym gospodarzy, odgrywa do Kamady, którego strzał został zablokowany.

6'

Spokojny fragment spotkania. Gra się toczy głównie w środku pola.

4'

Kolejny strzał Eintrachtu. Zuber bardzo niecelnie.

3'

Lucas Hernandez zmienia Daviesa.

2'

Kanadyjczyk przy pomocy służb medycznych opuszcza murawę.

2'

Alphonso Davies leży na murawie! Będzie zmiana, co za pechowy początek Kanadyjczyka! Wygląda na to, ze skręci łstaw skokowy.

1'

Pierwszy celny strzał gości. Neuer bez problemu łapie uderzenie zawodnika Eintrachtu.

1'

Zaczynamy!

13:29

Oba zespoły są na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek.

13:27

Markus Schmidt będzie arbitrem spotkania.

13:22

W sumie Lewandowski trafiał do siatki Eintrachtu 12 razy w dotychczasowych meczach.

13:21

Hansi Flick po raz pierwszy w tym sezonie Bundesligi wystawia w wyjściowym składzie Douglasa Costę, wypożyczonego z Juventusu oraz Bounę Sarra.

13:20

W zespole Bayernu wciąż brakuje Serge'a Gnabryego, który miał pozytywny wynik testu na koronawirusa w środku tygodnia i przebywa w izolacji.

13:18

Początek meczu o g. 15:30.

13:16

Po 4 kolejkach Bundesligi Bayern zajmuje 2. miejsce, a Eintracht plasuje się na na 5. pozycji, mając jeden punkt mniej od mistrza Niemiec.

13:15

A tak prezentuje się jedenastka gości:

13:14

Taki skład wystawił na mecz Hansi Flick:

13:13

Robert Lewandowski strzelił 6 goli w sześciu ostatnich meczach z dzisiejszym rywalem.

13:12

Dzień dobry. Zapraszamy na relację z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt w Bundeslidze.