• Erling Haaland (2' 9')
Bayern Monachium
Borussia Dortmund
26'
26' Robert Lewandowski
28'
28' Robert Lewandowski
44'
44' Robert Lewandowski
2'

2' Erling Haaland
9'

9' Erling Haaland
29'

29' Thomas Meunier
66'
66' Serge Gnabry za Kingsley Coman
70'
70' Javier Martinez za Jerome Boateng
88'
88' Leon Goretzka
90'
90' Robert Lewandowski
90'
90' Lucas Hernandez za Leroy Sane
90'
90' Eric Choupo-Moting za Thomas Mueller
60'

60' Steffen Tigges za Erling Haaland
60'

60' Julian Brandt za Thorgan Hazard
70'

70' Mateu Morey za Dan-Axel Zagadou
70'

70' Jude Bellingham za Thomas Delaney
77'

77' Reinier za Marco Reus

Relacja z meczu Bayern Monachium - Borussia Dortmund

90

Koniec meczu

90

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! HAT-TRICK! LEWANDOWSKI! LEWANDOWSKI! LEWANDOWSKI!

88

GOOOOOOOOOOOL! GORETZKA POPISAŁ SIĘ STRZAŁEM Z WOLEJA Z 18. METRA! GOOOOOOL!

82
78

Lewandowski oddał dziś aż osiem strzałów, ale większość z nich byla zła. Najważniejsze jednak, że strzelił dwa gole

61

Lewandowski zdecydował się na strzał z dystansu. Ostatnio Polak mówił, że trenował ten element. Ale po tej próbie trudno mu w to uwierzyć

58

Ten mecz przypomina starcie szachistów, którzy wymienili się już figurami i trochę nie mają czym atakować.

19:14

Co za meczycho! Niesamowite starcie dwóch snajperów: Haalanda i Lewandowskiego!

45

Fatalny strzał Alaby z dystansu, ale Flick może się pocieszać, że nie ma kontrataku...

44

Lewandowski w swoim stylu! 2:2! Co za mecz! Co za pojedynek snajperów! Magia futbolu!

32

Reus dotknął piłki ręką we własnym polu karnym, zdaniem Muellera. Sędzia ma jednak inną optykę na tę sytuację

30

Budzi się Bayern! Coman strzelił na bliższy słupek, ale bramkarz był czujny

29

Delaney fauluje w ofensywie

27

On jest nie normalny. To już jego 29. bramka w sezonie. Kosmita!

25

Mistrz goni ucznia! Lewandowski skutecznie wykończył mocną wrzutkę Sane'ego! Bayern jeden! Borussia dwa!

22

Leroy Sane z wielką gracją minął dwóch rywali i zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął tej akcji

20

Starcie bark w bark Haalanda z Alabą. Chyba nie musimy dodawać, kto je wygrał?

18
18

Bayern spycha Borussię do głębokiej defensywy, a BVB mysli jedynie o kontratakach

15

Głęboka wrzutka Kimmicha na głowę Sane! Piłka jednak pofrunęła tuż nad poprzeczką

11

Bayern ma problemy z przedostaniem się pod bramkę BVB. Borussia świetnie się kompaktowo broni

9

Coś niesamowitego! Borussia dwa! Bayern zero! I znowu on - Erling Haaland! Tym razem Norweg skierował piłkę do pustej bramki, po dobrym zagraniu Hazarda.