Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Bayern Monachium
Bayer Leverkusen
7'
7' Eric Choupo-Moting
13'
13' Joshua Kimmich
63'
63' Tanguy Nianzou za Jerome Boateng
63'
63' Leroy Sane za Kingsley Coman
63'
63' Leon Goretzka za Thomas Mueller
82'
82' Bouna Sarr za Benjamin Pavard
82'
82' Christopher Scott za Jamal Musiala
46'

46' Florian Wirtz za Jeremie Frimpong
46'

46' Karim Bellarabi za Moussa Diaby
60'

60' Kerem Demirbay za Charles Aranguiz
70'

70' Nadiem Amiri za Sven Bender
83'

83' Wendell za Daley Sinkgraven

Relacja z meczu Bayern Monachium - Bayer Leverkusen

90  + 3'

Dziękujemy za relację!

90  + 3'

Koniec meczu! Bayern Monachium wygrywa 2:0 z Bayerem Leverkusen i jest już o krok od 9. tytułu mistrzów Niemiec z rzędu!

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

85

Ależ okazja Bayeru! Kapitalne zagranie to Tapsoby, który z kilku metrów fatalnie spudłował. Na jego szczęście, był jeszcze na spalonym.

80

Amiri uderzył na bramkę Neuera, ale bramkarz Bayernu zdołał odbić piłkę.

75

Ależ interwencja Neuera! Amiri uderzył sprzed pola karnego, Neuer odbił piłkę zmierzającą w okienko bramki.

73

Indywidualna akcja Musiali. Minął kilku rywali i huknął sprzed pola karnego. Piłka minimalnie jednak minęła bramkę Bayeru.

69

Ależ blisko był Bayer! Bailey zagrał wzdłuż pola karnego, a Bellarabi trafił jedynie w poprzeczkę!

68

Rzut rożny dla Bayernu, piłka wybita z pola karnego. Sane próbował jeszcze z dystansu, ale bardzo niecelnie.

65

Prostopadła piłka do Choupo-Motinga, który znalazł się w sytaucji sam na sam z bramkarzem rywali. Trafił nawet do bramki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

63

Musiala minął kilku rywali i odegrał do partnera, którego strzał został zablokowany.

59

Bayern już nie spieszy się z konstruowaniem swoich akcji.

56

Prostopadła piłka do Baileya, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem. Sędzia jednak odgwizduje spalonego.

54

Kimmich i Coman oddają strzały na bramkę rywala, ale ich próby są blokowane.

52

Fatalny błąd obrońców Bayeru, piłka dotarła do Muellera, który minął obrońcę i oddał strzał, ale nie zdołał zaskoczyć Hradeckiego.

51

Coman znalazł się z piłką w polu karnym Bayeru, ale jego strzał był fatalny.

48

Bayern utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

46

Wracamy do gry!

45

Bayern Monachium właściwie kontrolował przez całą połowę sytuację na boisku i pewnie prowadzi do przerwy - 2:0.

45

Koniec pierwszej połowy!

44

Bardzo dobre uderzenie Alaby z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Hradeckiego!

43

Choupo-Moting faulowany tuż przed polem karnym Bayeru.

41

Bayer wychodził z kolejną akcją, ale Diaby złapany na spalonym.

39

Musiala próbował dośrodkowania w pole karne, ale piłkę przejął Hradecky.

38

Kolejna akcja Bayernu. Mueller zagrał do Musiali, ale ten fatalnie przyjął piłkę i został bez trudu zablokowany.

35

Ależ to była okazja Bayernu! Kimmich uderzył sprzed pola karnego, Hradecky ledwo zdołał odbić ten strzał. Piłka spadła na nogę Choupo-Motinga, który nie zdążył się odpowiednio złożyć do strzału i nie trafił czysto w piłkę.

33

Coman oddał kolejny strzał, ale został zablokowany.

30

Alaba znalazł się z piłką w polu karnym Bayeru, ale nie był w stanie zaskoczyć dobrze ustawionego Hradeckiego.

28

Rzut rożny dla Bayernu, ale obrońcy Bayeru skutecznie wybili piłkę.

25

Bayern spokojnie utrzymuje piłkę na połowie rywala.

23

Bayern powrócił do spokojnego konstruowania kolejnego ataku.

21

I kolejna świetna okazja Bayeru! Schick bez trudu znalazł pozycję do strzału, jednak uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Neuera.

18

Wielki błąd Boatenga. Bailey mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Neuerem, jednak kompletnie się pogubił i zaprzepaścił szansę Bayeru.

16

Bayern w pełni kontroluje wydarzenia na boisku.

13

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, piłka fatalnie wybita przez obrońców Bayeru. Kimmich dopadł do niej na 15. metrze i uderzył przy słupku, nie dając szans Hradeckiemu.

13

BAYERN BŁYSKAWICZNIE PODWYŻSZA PROWADZENIE! Kapitalne uderzenie Kimmicha!

10

Kolejna próba Bayeru. Zakończona niecelnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła.

8

Dośrodkowanie Alaby z lewej strony, Mueller oddał strzał, który odbił Hradecky, ale piłka spadła na nogę Choupo-Motinga, który z kilku metrów wbił ją do pustej bramki.

8

BAYERN JUŻ NA PROWADZENIU! 1:0!

7

Kolejna akcja Bayeru. Prostopadła piłka do Baileya, jednak Neuer wyszedł z bramki i wyprzedził piłkarza Bayeru.

5

Pierwsza akcja Bayeru Leverkusen. Bailey znalazł się z piłką w polu karnym Bayernu, ale jego strzał został zablokowany.

3

Świetne podanie do Comana, ale jego fatalne przyjęcie sprawiło, że piłkę przejęli obrońcy Bayeru.

2

1

Gramy!

19:30

Obydwa zespoły już na murawie.

19:24

Bayern może wykorzystać potknięcie RB Lipsk - wicelidera tabeli. Przed kilkoma minutami przegrali z FC Koeln 1:2. Jeśli zespół Flicka wygra z Bayerem, będzie mieć 10 punktów przewagi na 4 kolejki przed końcem sezonu i w sobotę będzie mógł zapewnić sobie tytuł mistrza Niemiec.

19:20

Skład Bayeru:

19:19

To najprawdopodobniej ostatni mecz, w którym z powodu kontuzji nie wystąpi Robert Lewandowski. Skład Bayernu:

19:16

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Bayern Monachium - Bayer Leverkusen.