Bayer Leverkusen
34'
34' Thomas Mueller
69'
69' Philippe Coutinho za Thomas Mueller
69'
69' Kingsley Coman za Ivan Perisić
80'
80' Thiago Alcantara za Javier Martinez
90'
90' Leon Goretzka
10'

10' Leon Bailey
35'

35' Leon Bailey
42'

42' Julian Baumgartlinger
63'

63' Karim Bellarabi za Leon Bailey
65'

65' Daley Sinkgraven za Wendell
80'

80' Kerem Demirbay za Charles Aranguiz
81'

81' Jonathan Tah
90'

90' Karim Bellarabi
90'

90' Sven Bender

Relacja z meczu Bayern Monachium - Bayer Leverkusen

87'

Bayern nie schodzi z połowy rywali

85'

Zablokowana wrzutka Kimmicha

82'

Lewandowski strzelił wprost w bramkarza

82'

Czerwona kartka dla Taha! Rzut wolny dla Bayernu. Coutinho, Alaba, a może Lewandowski?

79'

Bayern naciska, ale Bayer się dobrze broni

76'

Coutinho strzelał z dystansu, ale Hradecky pewnie złapał piłkę

73'

Neuer wyszedł z bramki i minął napastnika Bayeru!

70'

Schodzi Mueller, wchodzi Coutinho

68'

Javi Martinez zanotował kapitalny wślizg

64'

Boisko opuszcza Wendell, w jego miejsce wchodzi Sinkgraven

60'

Lewandowski! Ależ parada bramkarza! Mueller dobija! I znowu Hradecky! Ależ dzisiaj imponuje bramkarz Bayeru

56'

Boateng stara się podłączać do akcji ofensywnych

56'

Lewandowski strzelał fałszem, ale piłka przeleciała obok bramki

54'

Bayern gra tak, jakby prowadził. Nie śpieszy się. Problem w tym, że przegrywa

51'

Amiri strzela! Fenomenalna parada Neuera!

49'

Goretzka strzelał z dystansu, ale przemilczmy to uderzenie...

46'

Piłkarze wrócili już na murawę, zaraz rozpocznie się druga połowa

45'  + 1'

Koniec pierwszej połowy

45'

Bayer w tarapatach!

44'

Bayern zaczyna dociskać rywala, ale Bayer się umiejętnie broni

41'

Lewandowski zmarnował doskonałą okazję. Ale nawet jakby trafił, to i tak gola by nie było, bo Polak był na spalonym

40'

Bayern rozgrywa piłkę na własnej połowie, ale goście stosują wysoki pressing

35'

Ależ riposta Bayeru! Bailey strzela na dalszy słupek! Drugi gol reprezentanta Jamajki

34'

Swój udział przy golu miał też Robert Lewandowski, bo umiejętnie skupił na sobie uwagę dwóch stoperów

33'

Mueller! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niemiec szukał podania, ale po chwili zorientował się, że jest w dobrej sytuacji, aby samemu strzelić! I podjął dobrą decyzję! Mierzony strzał z około 15. metra! Bramkarz był bez szans

31'

Gnabry strzelał z 16. metra, ale piłka poszybowała nad poprzeczką

27'

Ależ kiks Gnabry'ego! Nie trafił w piłkę w doskonałej okazji

22'

Perisić! Piłka odbija się od poprzeczki!

18'

Perisić trafia w Taha! Kibice Bayernu dopatrzyli się ręki i protestują, ale arbiter nie odgwizdał karnego

16'

Diaby strzela! Neuer broni, ale z problemami

14'

Ależ bomba Baileya z dystansu! Ale piłka poleciała obok bramki

13'

Bayern w szoku!

11'

Kapitalna kontra Bayeru! Piłka zagrana przez Kevina Vollanda na wolne pole do Leona Baileya, który ze spokojem trafia do siatki! GOOOOOL!

9'

Gnabry zmarnował doskonałą okazję! Słupek ratuje Bayer

7'

Davies sfaulowany przez Svena Bendera. Niemiec nie zobaczy jednak żółtej kartki

4'

Długa piłka w kierunku Perisicia, ale Chorwat nie zdołał jej przyjąć

2'

Gnabry traci piłkę w środku pola, ale Martinez nadrabia jego błąd

1'

Gramy!

17:26

Składy: [b]Bayern:[/b] Neuer - Pavard, Martinez, Alaba, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Mueller, Perisić - Lewandowski [b]Bayer:[/b] Hradecky - L.Bender, Tah, S.Bender, Wendell - Baumgartlinger, Diaby - Aranguiz, Amiri, Bailey - Volland

17:25

Jeśli Bayern wygra to spotkanie, awansuje na pozycję lidera.

17:24

Drużyna Roberta Lewandowskiego zajmuje czwarte miejsce w tabeli Bundesligi. Bayer Leverkusen jest dziewiąty.

17:24

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bayern Monachium - Bayer Leverkusen. Początek spotkania o 18:30.