Bayern Monachium
15'
15' Rani Khedira
13'

13' Robert Lewandowski
46'
46' Tobias Strobl za Rani Khedira
62'
62' Felix Uduokhai
72'
72' Alfred Finnbogason za Marco Richter
72'
72' Florian Niederlechner za Andre Hahn
72'
72' Fredrik Jensen za Ruben Vargas
76'
76' Alfred Finnbogason
66'

66' Leroy Sane za Serge Gnabry
67'

67' Corentin Tolisso za Robert Lewandowski
80'

80' Jamal Musiala za Kingsley Coman
89'

89' Javier Martinez za Thomas Mueller

Relacja z meczu Augsburg - Bayern Monachium

90  + 4'

Bayern pokonał Augsburg 1:0, ale zwłaszcza po przerwie nie zachwycił. Jedynego gola strzelił Robert Lewandowski.

90  + 4'

KONIEC MECZU.

90  + 4'

Był w polu karnym Bayernu nawet Gikiewicz, ale nie udało się gospodarzom doprowadzić do remisu i cjuż chyba się nie uda.

90  + 2'

Seria kornerów dla gospodarzy...

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89

Martinez w miejsce Muellera.

86

Augsburg napiera, Bayern ma problemy z odparciem ataków. Tu się jeszcze może coś wydarzyć.

81

Niespełna 10 minut do końca podstawowego czasu gry.

80

Musiala w miejsce Comana.

77

Po raz pierwszy odkąd gra w Bundeslidze Finnbogason nie trafił z rzutu karnego! Do tej pory miał 9 goli na 9 prób!

72

Potrójna zmiana w Augsburgu. Weszli: Finnbogason, Niederlechner, Jensen. Zeszli: Richter, Hahn, Gouweleeuw.

70

Bardzo, bardzo słaby mecz po przerwie.

68

Niecelne uderzenie Caligiuriego.

66

Podwójna zmiana w Bayernie. Weszli Sane i Tolisso, zeszli Gnabry i Lewandowski.

62

Kartka dla Comana.

59

Chcielibyśmy napisać Wam coś ciekawego o 2. połowie, ale na razie się nie da. Augsburg próbuje, ale nie umie. Bayern kompletnie nie do poznania w porównaniu do 1. połowy.

56

Ładna akcja Bayernu zakończona prostym technicznym błędem Muellera.

53

Bayern kompletnie nie może odnaleźć rytmu gry sprzed przerwy. Przedziwna jest zmiana mistrzów Niemiec, Gikiewicz na razie bezrobotny w tej części gry.

50

Głęboko po piłkę musi cofać się Robert Lewandowski. Bayern stracił sporo ze swojej przewagi przed przerwą. Daje to nadzieje na bardziej wyrównany mecz.

47

Dobra, odważny początek Augsburga.

46

Początek drugiej połowy.

46

Jedna zmiana w Augsburgu. Schodzi Rani Khedira, w jego miejsce Tobias Strobl.

45  + 1'

Przerwa. Zdecydowana przewaga Bayernu, ale prowadzenie tylko jedną bramką, którą z rzutu karnego zdobył Lewandowski.

45

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

44

Uderzenie Comana głową przeleciało nad bramką Gikiewicza.

41

Słupek uratował Augsburg po strzale Lewandowskiego z bardzo ostrego kąta! Polak nie trafił po doskonałym zagraniu Gnabry'ego.

37

Doskonała interwencja Gikiewicza po strzale Gnabry'ego z dystansu. Polak jest chyba jedynym zawodnikiem Augsburga, który dzisiaj nie zawodzi.

34

Dośrodkowanie z lewej strony wprost w ręce Neuera.

32

Składna akcja gości zakończona niedokładnym zagraniem piątą Goretzki.

29

Bardzo jednostronny mecz. Na razie Augsburg wyraźnie nie daje rady w starciu z mistrzami Niemiec.

26

Sprytny, ale kompletnie nieudany strzał Lewandowskiego z dystansu.

23

Doskonała interwencja Gikiewicza po strzale Gnabry'ego i minimalnie niecelna dobitka Muellera.

20
18

Miażdżąca przewaga mistrzów Niemiec. Augsburg wciąż z problemami przy wyjściu z połowy.

15

Czwarty faul Khediry w kwadrans. Wreszcie jest kartka. Przemotywowany piłkarz gospodarzy.

14

Robert Lewandowski uderzył w prawy róg, Gikiewicz poleciał w drugi i Bayern na prowadzeniu!

12

Szansa dla Bayernu, dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale jest gwizdek sędziego, bo aż trzech zawodników znajdowało się na spalonym.

10

Zdecydowana przewaga Bayernu, który nie wypuszcza rywala z jego połowy.

6

Krótka przerwa w grze, bo w starciu z rywalem ucierpiał Goretzka.

3

Pierwsza szansa dla Bayernu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale słabe uderzenie Lewandowskiego bez problemu obronił Gikiewicz.

1

Gramy!

20:23

Początek meczu o 20:30.

20:17

Robert Lewandowski oczywiście w podstawowym składzie.

20:16

Łukasz Gikiewicz w podstawowym składzie, Robert Gumny na ławce.

20:15

Przed meczem Augsburg zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Bayern jest zaś liderem i ma 36 punktów.

20:14

Dobry wieczór, państwu. Zapraszamy na mecz 17. kolejki Premier League, w którym Augsburg podejmie Bayern Monachium.