1' Mason Mount
63'
63' Marcos Llorente
82'
82' Moussa Dembele za Angel Correa
82'
82' Lucas Torreira za Joao Felix
82'
82' Renan Lodi za Saul Niguez
84'
84' Vitolo za Mario Hermoso
90'
90' Thomas Lemar
64'

64' Jorginho
68'

68' Olivier Giroud
74'

74' N'Golo Kante za Mateo Kovacic
74'

74' Hakim Ziyech za Mason Mount
80'

80' Reece James za Callum Hudson-Odoi
87'

87' Kai Havertz za Olivier Giroud
87'

87' Christian Pulisic za Timo Werner

Relacja z meczu Atletico Madryt - Chelsea

90  + 6'

Dziękujemy za uwagę, dobranoc!

90  + 6'

Chelsea pokonała Atletico 1:0 po fantastycznej bramce Oliviera Girouda i jest bliżej awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

83

Ładne, mocne, ale ostatecznie obronione uderzenie Wernera z bardzo ostrego kąta.

80

Potrójna zmiana w Atletico: Dembele za Correę, Torreira za Felixa i Lodi za Saula.

80

Reece James w miejsce Hudsona-Odoi.

78

Starcie Ruedigera z Suarezem. Bez kartek dla obu zawodników.

74

Kante i Ziyech na boisku, zeszli Kovacić i Mount.

71

Kapitalne uderzenie Francuza z przewrotki! Genialny gol! Ale aż 3 minuty trwało sprawdzanie na VAR, czy Giroud nie był na spalonym.

68

OLIVIER GIRUOOOOOOD! CO ZA GOOOOL!

64

A teraz kartka dla Jorginho za faul na Felixie.

63

Kartka dla Llorente za taktyczny faul na Wernerze.

58

Efektownie do przewrotki złożył się Felix, jednak uderzył wysoko nad bramką Mendy'ego.

56

Odpowiedź Atletico w postaci zablokowanego strzału Suareza.

55

Indywidualna akcja Hudsona-Odoi. Anglik oddał zablokowany strzał i piłka w rękach Oblaka.

53

Znakomicie akcję Chelsea napędził Mount, ale wszystko zepsuł Werner, który najpierw źle przyjął piłkę, a później podał niedokładnie do Girouda.

50

Zablokowane uderzenie Mounta.

49

Sporo brudnej gry na początku 2. połowy.

46

I już kartka dla Christensena za faul na Suarezie.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 1'

Przerwa. Na razie bez goli w Bukareszcie. Chelsea przeważa, ale ma ten sam problem co w Premier League: trudno jej kreować zagrożenie w okolicach pola karnego rywali.

45  + 1'

Faul Azpilicuety po dośrodkowaniu Mounta z rzutu rożnego.

45

Minuta doliczona.

44

Składna akcja Chelsea. Londyńczycy przebili się przez pierwszy blok obronny Atletico, ale podanie Mounta wybite.

41

Bardzo ładna wrzutka Alonso. Mount miał mnóstwo miejsca w polu karnym, jednak zdecydował się na zagranie piłki, a nie na strzał, przez co piłka poleciała wysoko nad bramką.

39

Ładne uderzenie Wernera z ostrego kąta. Niemiec obrócił się pod kryciem i natychmiastowo strzelił, ale czujny był Oblak.

36

Kolejne długie i kolejne niecelne podanie Jorginho.

34

Wreszcie więcej miejsca w ataku miało Atletico, ale akcję złym podaniem popsuł Lemar, który zagrywał do Suareza.

31

Długie, niecelne podanie Jorginho.

29

Atletico już nie pressuje tak agresywnie, Chelsea z dużą swobodą wymienia podania, ale wciąż ma problemy na 16. metrze przed bramką Oblaka.

26

Dośrodkowanie Alonso i uderzenie głową Girouda zablokowane przez obrońców Atletico.

24

Celny strzał Alonso, ale bez problemu interweniował Oblak.

18

Pomysłowe rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu Chelsea, jednak w ostatniej fazie za mocno podawał Mount.

15

Świetna odpowiedź Chelsea. Mount zagrał z prawej strony, ale Werner nie sięgnął piłki.

14

Ogromna szansa dla Atletico! Christensen zderzył się z Ruedigerem, wzdłuż pola karnego zagrał Suarez, ale Lemar nie sięgnął piłki i nie wbił jej do pustej bramki!

11

Chelsea długo wymienia podania, ale pod polem karnym Atletico nie jest w stanie zrobić czegoś kreatywnego. Teraz na strzał z dystansu zdecydował się Christensen, ale była to bardzo niecelne próba.

8

Szansa dla Atletico. Piłka w stronę Correi, którego uprzedził Alonso. Chelsea ma problem z wyższym, agresywnym pressingiem rywali.

5

Chelsea utrzymuje się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika. Atletico przyczajone na odbiór i kontrataki.

2

Bardzo agresywny pressing Atletico spowodował błąd Mendy'ego. Na szczęście dla bramkarza Chelsea bez konsekwencji.

1

Przechwyt Atletico i szybka kontra zatrzymana przez Mounta. Kartka dla Anglika, który nie zagra w rewanżu.

1

Gramy!

20:57

Drużyny wychodzą na murawę. Za chwilę hymn LM i zaczynamy mecz.