Real Madryt
17'
17' Remo Freuler
30'
30' Mario Pasalić za Duvan Zapata
23'

23' Casemiro
56'
56' Josip Ilicic za Luis Muriel
71'
71' Robin Gosens
85'
85' Jose Luis Palomino za Joakim Maehle
86'
86' Rusłan Malinowski za Josip Ilicic
55'

55' Ferland Mendy
57'

57' Mariano Diaz za Vinicius Junior
76'

76' Sergio Arribas za Marco Asensio
76'

76' Hugo Duro za Isco
86'

86' Ferland Mendy

Relacja z meczu Atalanta - Real Madryt

90

Koniec meczu. Real Madryt wygrywa 1:0 i przybliża się do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Jedynego gola w 87. minucie strzelił Mendy.

90

Sędzia doliczył trzy minuty.

90

Zamieszanie w polu karnym Atalanty, ale Real nie strzelił drugiego gola.

86

GOOOLL DLA REALU MADRYT!!!! Mendy pięknie przymierzył z 20 metrów tuż przy słupku.

85

Dwie zmiany w Atalancie. Schodzą Maehle i Ilicić, a wchodzą Palomino i Malinovsky.

82

Casemiro upadł w polu karnym po starciu z Pasaliciem, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

79

Kroos strzelał z prawie 30 metrów, ale nad poprzeczką.

76

Dwie zmiany w Realu. Za Asensio i Isco wchodzą Hugo Duro i Arribas

75

Ilicić był odpychany tuż za polem karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego.

72

Asensio strzelał z wolnego, ale zbyt lekko i Gollini pewnie łapie piłkę.

71

Żółta kartka dla Gosensa za faul na Lucasie.

69

Kontra Realu, ale złe podanie Asensio do Lucasa.

62

Real cały czas nie potrafi sforsować obrony Atalanty.

57

Zmiana w Realu. Za Viniciusa wchodzi Mariano Diaz.

57

Kroos strzelał z dystansu, ale jego strzał zablokowany.

56

Zmiana w Atalancie. Za Muriela wchodzi Ilicić.

55

Żółta kartka dla Mendy za faul.

54

Kolejna szansa Viniciusa, ale jego strzał z bliska został zablokowany.

52

Real cały czas atakuje. I tego trzeba się spodziewać do końca meczu.

48

Modrić strzelał z jedenastu metrów,a piłka po rykoszecie poleciała centymetry obok słupka.

46

Początek drugiej połowy.

48

Koniec pierwszej połowy. Na razie bezbramkowy remis, ale Atalanta gra w dziesiątkę.

46

Bardzo dobra szansa Realu. Po rzucie wolnym Krossa, strzelał zawodnik Realu, ale instynktownie obronił Gollini.

45

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

42

W polu karnym Realu leżą Muriel i Lucas, ale nie ma rzutu karnego.

41

Muriel strzelał z 18 metrów, ale daleko obok słupka.

40

Pierwszy celny strzał w meczu! Asensio strzelał głową, ale z łatwością piłkę złapał bramkarz Atalanty.

40

Kolejkna groźna akcja Realu. Vinicius strzelał z 17 metrów, ale zdołali zablokować go obrońcy.

39

Modrić strzelał z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

38

Dobra akcja Realu. Isco dostał piłkę na 11 metrze, uderzył, ale tylko rzut rożny.

35

Real próbuje atakować, ale robi to nieudolnie.

30

Zmiana w ekipie Atalanty. Za Zapatę wchodzi Mario Pasalić.

29

Zapata kontuzjowany! Musi opuścić boisko.

28

Teraz to Real raczej będzie atakował, a Atalanta skupi się na kontratakach.

25

Piękna, indywidualna akcja Nacho, wpadł w pole karne, strzelał z ostrego kąta, ale bardzo niecelnie.

23

Żółta kartka dla Casemiro. Pomocnik Realu nie zagra w rewanżowym meczu.

21

Atalanta gra w dziesiątkę, ale próbuje mimo to atakować. Szykowana też jest zmiana we włoskiej ekipie.

19

Isco z rzutu wolnego trafia w mur.

17

PILNE! Czerwona kartka dla Freulera, za faul na wychodzącym na czystą pozycję Mendy.

16

Zapata na pozycji spalonej.

14

Gollini, bramkarz gospodarzy za polem karnym ubiegł Viniciusa.

13

Czekamy na pierwszy celny strzał. Mało tego, na strzał! w tym meczu.

10

Modrić z wolnego dośrodkował, ale to gospodarze wygrali walkę o piłkę w powietrzu.

9

Niebezpieczny rzut wolny dla Realu z 18 metrów po faulou na Viniciusie.

8

Dłuższa akcja Realu, kilkanaście podań, ale w końcu traci piłkę Modrić.

6

Pierwsza groźna akcja gospodarzy, ale zabrakło dokładności w polu karnym.

4

Na ławce Realu Madryt: Arribas, Blanco, Chust Garcia, Duro, Gutierrez, czyli no name.

2

Atalanta wygrała trzy ostatnie mecze - m.in. dwa razy pokonała Napoli.

21:00

Tymczasem w drużynie Atalanty nie mógł zagrać tylko kontuzjowany holenderski obrońca Hans Hateboer.

20:48

Real Madryt zagra potężnie osłabiony. Zabraknie takich piłkarzy jak: Carvajal, Ramos, Hazard, Benzema, Militao, Valverde.

20:39

Skład Realu: Courtois - Lucas, Varane, Nacho, Mendy - Kross, Casemiro, Modrić - Asensio, Isco, Junior Vinicius.

20:39

Skład Atalanty: Gollini - Toloi, Romero, Djimsiti - Maehle, De Roon, Freuler, Gosens - Pessina - Muriel, Zapata.

20:38

Zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu 1/8 finału: Atalanta - Real Madryt.