Bayern Monachium
58'
58' Ritsu Doan
70'
70' Reinhold Yabo za Christian Gebauer
70'
70' Sven Schipplock za Fabian Kunze
73'
73' Nathan De Medina
83'
83' Brian Behrendt za Nathan De Medina
90'
90' Joan Simun Edmundsson za Marcel Hartel
90'
90' Nils Seufert za Ritsu Doan
8'

8' Thomas Mueller
26'

26' Robert Lewandowski
45'

45' Robert Lewandowski
51'

51' Thomas Mueller
65'

65' Javier Martinez za Leon Goretzka
65'

65' Douglas Costa za Serge Gnabry
76'

76' Corentin Tolisso
86'

86' Eric Choupo-Moting za Robert Lewandowski
86'

86' Jamal Musiala za Kingsley Coman
90'

90' Alphonso Davies za Lucas Hernandez

Relacja z meczu Arminia Bielefeld - Bayern Monachium

90'  + 2'

Koniec meczu! Bayern pewnie wygrywa 4:1 z Arminią Bielefeld po dwóch bramkach Lewandowskiego i Muellera.

90'

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

87'

Robert Lewandowski opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Choupo-Moting.

84'

Bayern rozgrywa piłkę na własnej połowie.

80'

Bayern grający w osłabieniu nadal jest w stanie kontrolować losy spotkania.

76'

Bayern będzie kończył mecz w "10"! Tolisso minął się z piłką, został minięty przez rywala, który wychodził na czystą pozycję. Obrońca Bayernu ratuje się faulem i wylatuje z boiska.

73'

De Medina ukarany żółtą kartką.

70'

Kolejna groźna okazja Arminii! Kunze uderzył z dystansu, ale trafił jedynie w Martineza.

67'

Długa piłka w kierunku Pavarda, który jej nie opanował.

64'

Coman oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka minęła bramkę Ortegi.

61'

Bayern powrócił do swojej gry z rozgrywaniem piłki w środku pola.

58'

Doan otrzymał piłkę od Klosa, minął Pavarda i płaskim strzałem pokonał Neuera.

58'

ARMINIA ZDOBYWA GOLA! 1:4!

55'

Arminia próbuje naciskać Bayern, jednak ich próby nie przynoszą skutku. Bayern spokojnie rozgrywa piłkę.

53'

Goretzka oddał strzał z linii pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

51'

Lewandowski dośrodkował z prawego skrzydła, Mueller idealnie wyszedł do zagrania i strzałem od poprzeczki pokonał Ortegę.

51'

MUELLER NA 4:0 DLA BAYERNU!

49'

Jak Lewandowski to zmarnował?! Ortega źle wybił piłkę, piłka spadła pod nogi Gnabry'ego, który natychmiast zagrał do znakomicie ustawionego Polaka. Ten w sytuacji sam na sam z Ortegą uderzył jedynie w poprzeczkę.

48'

Pierwsza świetna akcja Arminii! Doan zagrał do Gebauera, który w sytuacji sam na sam uderzył prosto w Neuera.

46'

Wracamy do gry!

45'

Koniec pierwszej połowy! Bayern prowadzi z Arminią aż 3:0!

45'

Robert Lewandowski otrzymał piłkę od Muellera, ten oddał silny strzał. Piłka odbiła się jeszcze od Piepera i zaskoczyła Ortegę.

45'

ROBERT LEWANDOWSKI I JEST 3:0! POLAK LIDEREM KLASYFIKACJI STRZELCÓW BUNDESLIGI!

43'

Doan oddał jeszcze jeden groźny strzał sprzed pola karnego, ale Neuer nie dał się zaskoczyć.

40'

Nieco spokojniejszy fragment meczu. Bayern utrzymuje się przy piłce na połowie Arminii.

37'

Lewandowski odebrał piłkę od Muellera, ale nie był w stanie się z nią obrócić. Bayern kontroluje to, co dzieje się na boisku.

34'

Strzał Lewandowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Arminii.

34'

Ortega kapitalnie broni po strzale Tolisso!

32'

Silny strzał Doana sprzed pola karnego, ale pewnie broni Neuer.

29'

Robert Lewandowski mógł strzelić drugiego gola! Polak był kompletnie niepilnowany, ale jego strzał głową odbił Ortega.

26'

Robert Lewandowski ustanowił kolejny niesamowity rekord. Polak strzelił bramki wszystkim zespołom, które występują w tym sezonie w Bundeslidze.

26'

Robert Lewandowski otrzymał podanie z lewego skrzydła, przyjął piłkę i uderzył obok bezradnego Ortegi. Polak tym samym zrównał się w klasyfikacji strzelców z Kramariciem.

26'

ROBERT LEWANDOWSKI! BAYERN PROWADZI 2:0!

25'

Pierwszy atak Arminii. Obrońcy Bayernu zdołali jednak wybić piłkę z własnego pola karnego.

22'

Kolejna akcja Bayernu, ale Gnabry złapany na spalonym.

20'

Nic z tego rzutu wolnego jednak nie wyszło.

19'

Faulowany przed polem karnym Arminii był Pavard. Dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego.

17'

Rzut rożny dla Bayernu. Piłka odbiła się od Goretzki i trafiła prosto w ręce Ortegi.

15'

To mogło być już 2:0! Mueller oddał strzał z dobrej pozycji, ale Ortega odbił piłkę.

13'

Lucas Hernandez dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, Tolisso oddał strzał, ale prosto w ręce Ortegi.

10'

Arminia próbowała wyjść z atakiem, jednak świetny powrót zaliczył Goretzka, który odebrał piłkę rywalom.

8'

Robert Lewandowski zagrał z pierwszej piłki do Muellera, który chciał odegrać ją do Comana. Ta trafiła w jednego z obrońców, wróciła do Muellera, który skierował ją do pustej bramki.

8'

BAYERN JUŻ NA PROWADZENIU! 1:0!

5'

Bayern utrzymuje się przy piłce na połowie Arminii.

3'

Bardzo dobra piłka do Gnabry'ego za plecy obrońców. Piłkarz Bayernu przewraca się w polu karnym, jednak gwizdek sedziego milczy.

2'

Pierwsze ataki Bayernu Monachium. Na razie obrońcy Arminii radzą sobie z powstrzymaniem piłkarzy Hansiego Flicka.

1'

Gramy!

16:28

Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

16:23

Robert Lewandowski jest wiceliderem strzelców Bundesligi z pięcioma bramkami na koncie. Lider klasyfikacji, Andrej Kramarić, będzie pauzował w najbliższym czasie z powodu zakażenia koronawirusem.

16:22

Aktualnie w tabeli Bundesligi prowadzi RB Lipsk. Bayern jest 7., mając cztery punkty mniej. Arminia jest 12, mając 4 "oczka" przewagi nad strefą spadkową.

16:18

Skład Bayernu Monachium, z Robertem Lewandowskim:

16:17

Skład gospodarzy:

16:13

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Arminii Bielfeld z Bayernem Monachium.