21' Keidi Bare
38'

38' Harry Kane
59'
59' Rey Manaj za Sokol Cikalleshi
59'
59' Ermir Lenjani za Hysen Memolla
59'
59' Klaus Gjasula za Armando Broja
71'
71' Ledian Memushaj za Keidi Bare
79'
79' Elseid Hysaj
89'
89' Ylber Ramadani za Qazim Laci
89'
89' Klaus Gjasula
63'

63' Mason Mount
68'

68' Kyle Walker
71'

71' James Ward-Prowse za Kalvin Phillips
73'

73' Harry Kane
81'

81' Jesse Lingard za Phil Foden

Relacja z meczu Albania - Anglia

90  + 2'

Koniec meczu! Anglia wygrywa 2:0 i pozostaje liderem grupy. Polacy już o godz. 20:45 zmierzy się z Andorą. Relację będziecie mogli śledzić na Sport.pl

77

Albania nie ma czego bronić, więc stara się atakować, ale na razie średnio im to wychodzi

73

Kartka dla Kane'a za zbyt agresywny atak w polu karnym w nogi rywala.

70

Ward-Prowse w miejsce Phillipsa.

67

Kartka dla Walkera.

62

Świetne podanie Kane'a do Mounta, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się i Anglicy prowadzą już dwoma golami.

62

MASON MOUNT! 2:0!

56

Gruzja 1:1 Hiszpania. Ferran Torres doprowadził do remisu.

56

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na nogę Kane'a, jednak Anglik uderzył nad bramką.

53

Armenia 1:0 Islandia - to kolejny mecz, który zaczął się o 18, a w którym właśnie padła bramka.

51

Dania 6:0 Mołdawia.

50

Obraz meczu się nie zmienia. Anglicy utrzymują się przy piłce, mają zdecydowaną przewagę i wydaje się, że kwestią chwili jest kolejna bramka.

46

Początek 2. połowy.

45

Przerwa. Na razie Anglia prowadzi z Albanią 1:0 po golu Harry'ego Kane'a.

44

Sensacja w Tbilisi, gdzie Gruzja prowadzi 1:0 z Hiszpanią!

42

Poprzeczka uratowała Albanczyków! Z lewej strony dośrodkował Sterling, a Kane'owi zabrakło szczęścia. Napastnik Tottenhamu uderzał z bliska, jednak z bardzo trudnej pozycji.

39

Dania 5:0 Mołdawia.

39

Świetne dośrodkowanie Shawa, a Kane w polu karnym uprzedził rywala i strzałem głową dał prowadzenie gościom!

38

HARRY KANE! 1:0 ANGLIA!

36

Dania 4:0 Mołdawia. Fajnie by było, gdyby tyle działo się w meczu Albania - Anglia. Nie dzieję się w nim jednak nic.

33

Bardzo mocny strzał Walkera z dystansu, jednak dobrze poradził sobie z nim Berisha.

30

30 minut meczu w Kopenhadze i Dania prowadzi z Mołdawią 3:0.

27

Ładna akcja Anglików. Na prawej stronie Foden podał do Mounta, ten w pole karne do Kane'a, jednak Ismajli uprzedził napastnika Tottenhamu.

23

Dania prowadzi z Mołdawią już 2:0.

22

Beznadziejne uderzenie Kane'a w mur.

20

Kartka dla Ismailjego za faul na Mouncie. Szansa na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego.

19

Od 19. minuty Dania prowadzi z Mołdawią 1:0 w meczu innej grupy. Meczu, który też rozpoczął się o godz. 18.

16

Ponad kwadrans za nami, a Anglicy nie stworzyli jeszcze ani jednej okazji bramkowej. Zespół Southgate'a miał rzuty rożne, ale nic z nich nie wyniknęło.

13

Pierwsza szansa w tym meczu. I stworzyli ją gospodarze! Świetna kontra Albańczyków, jednak Cikalleshi uderzył ostatecznie nad bramką!

9

Dośrodkowanie Fodena do Mounta, jednak dobra interwencja albańskiego stopera. Na razie nie wiele dzieje się w tym meczu.

5

Pierwsze minuty zgodnie z przewidywaniami. Anglicy całym zespołem (poza bramkarzem ;)) na połowie Albańczyków, którzy bronią się głęboko, ale szczelnie.

1

Gramy!

16:56

Na mecz Anglików warto zwrócić uwagę tym bardziej, że w środę Polacy pojadą na Wembley na mecz ze zdecydowanym faworytem do wygrania tej grupy.

16:52

Jak widać, Anglicy posłali do boju najmocniejszy skład, w przeciwieństwie do pierwszego meczu z teoretycznie najsłabszym w tej grupie San Marino.

16:48

Albania: Berisha; Hysaj, Ismajli, Djimsiti, Veseli; Laci, Bare, Memolla; Uzuni, Cikalleshi, Broja. [b]Anglia:[/b] Pope; Walker, Maguire, Stones, Shaw; Foden, Phillips, Rice; Mount, Kane, Sterling.

16:43

Przypomnijmy: na mundial pojedzie tylko zwycięzca grupy, za to druga drużyna w grupie zagra w barażach. Dzisiaj rozegrane zostaną jeszcze dwa mecze tej grupy: o 20:45 Polska w Warszawie podejmie Andorę, a o tej samej porze San Marino podejmie Węgry.

16:40

Obie drużyny są rywalami reprezentacji Polski w el. MŚ 2022. Po 1. kolejce liderem jest Anglia, która rozgromiła San Marino 5:0, a drugie miejsce zajmuje Albania, która pokonała 1:0 Andorę. W środku tabeli znajdują się Polacy i Węgrzy, którzy w Budapeszcie zremisowali 3:3.

16:38

Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Albania - Anglia w el. MŚ 2022, który rozpocznie się o 18:00.