SSC Napoli
26'
26' Lucas Paqueta
29'
29' Giacomo Bonaventura
24'

24' Hirving Lozano
46'
46' Franck Kessie za Ante Rebic
73'
73' Theo Hernandez
73'
73' Davide Calabria za Lucas Biglia
85'
85' Rafael Leao za Krzysztof Piątek
90'
90' Andrea Conti
58'

58' Dries Mertens za Jose Maria Callejon
65'

65' Amin Younes za Lorenzo Insigne
69'

69' Eljif Elmas
77'

77' Amin Younes
83'

83' Fernando Llorente za Hirving Lozano

Relacja z meczu AC Milan - SSC Napoli

90  + 4'

Dziękujemy za relację!

90  + 4'

Koniec meczu! Milan remisuje na własnym stadionie z Napoli 1:1.

90  + 4'

Silne dośrodkowanie w pole karne Milanu, ale Donnarumma pewnie łapie piłkę.

90  + 3'

Napoli atakuje, ale piłkarze Milanu oddalają piłkę od własnej bramki.

90  + 1'

Allan oddał potężny strzał na bramkę Donnarummy, ale bramkarz Milanu pewnie odbił piłkę.

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

86

Krzysztof Piątek został wybuczany przez kibiców podczas schodzenia z boiska.

85

Zmiana w Milanie! Krzysztof Piątek opuszcza boisko, w jego miejsc wszedł Leao.

83

Kolejna zmiana. Llorente wchodzi w miejsce Lozano.

82

Indywidualna akcja Zielińskiego, podanie do Mertensa, który uderzył prosto w Donnarummę.

78

Jak to jest możliwe?! Piątek znalazł się w kapitalnej sytuacji po podaniu Hernandeza, ale nie zdołał nawet oddać celnego strzału.

73

Calabria zmienia Biglię.

72

Hernandez ukarany żółtą kartką.

69

Elmas wbiegł z piłką w pole karne, minął Donnarummę, po czym padł na murawę. Sędzia nie miał wątpliwości - pokazał żółtą kartkę za symulowanie.

65

Zmiana w Napoli. Insigne został zmieniony przez Younesa.

64

Piątek oddał silny strzał, ale bardzo niecelny.

60

Ależ interwencja Musacchio! W ostatniej chwili powstrzymał rozpędzonego Lozano, atakując wślizgiem we własnym polu karnym. Sędzia powodu do podyktowania rzutu karnego nie widział.

58

Insigne uderzył obok bramki Donnarummy.

56

Faulowany Bonaventura na połowie Napoli. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

53

Mnóstwo walki w środku pola, niewiele ataków.

50

Piątek otrzymał piłkę w polu karnym, jednak źle ją przyjął, a strzał Krunicia bardzo niecelny.

48

Faulowany Zieliński na własnej połowie.

46

Gramy!

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Milan remisuje 1:1 z Napoli.

45  + 1'

Jeszcze jedna dobra okazja Milanu. Bonaventura wbiegł z piłką w pole karne, oddał strzał, ale bez trudu broni Meret.

45

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

45

Sędzia przerwał grę, bo na murawie leży Lozano.

42

Ależ okazja Rebicia! Doskonałe dośrodkowanie, ale Rebić był zaskoczony faktem, że piłka do niego doszła i nie zdołał jej skierować do bramki strzeżonej przez Mereta.

39

Sporo walki w środku pola, Napoli utrzymuje się przy piłce.

35

Napoli mogło już przegrywać! Piłka odbiła się na tyle niefortunnie od upadającego Hysaja, że omal nie wpadła do bramki Mereta.

31

To pierwszy ligowy gol Bonaventury dla Milanu od 7 października 2018 roku (od 412 dni) i spotkania z Chievo! Niedługo później doznał poważnej kontuzji kolana, a do gry wrócił dopiero we wrześniu tego roku.

29

Kapitalne uderzenie Bonaventury tuż sprzed pola karnego! Piłkarze Milanu oszaleli z radości. Bramkarz Napoli był bez szans.

29

GOL DLA MILANU! Kapitalny strzał Bonaventury!

25

Żółta kartka dla Paquety.

24

Insigne uderzył sprzed pola karnego, piłka trafiła w poprzeczkę, ale spadła na głowę Lozano, który skierował ją wprost do bramki.

24

NAPOLI PROWADZI! Lozano!

20

Rzut rożny dla Milanu, Romagnoli oddał silny strzał, ale prosto w Mereta.

16

Sporo walki w środku pola, niewiele konkretnych akcji w ofensywie.

13

Rebić leży na murawie, potrzebuje pomocy medycznej.

11

Kolejna próba dośrodkowania w pole karne Napoli, ale Koulibaly wybija piłkę.

8

Jeszcze jedna okazja Milanu, ale Meret kapitalnie broni!

6

Pierwszy strzał Piątka! Paqueta minął rywala, dośrodkował na głowę Polaka, który uderzył niestety niecelnie.

5

Milan utrzymuje się przy piłce na połowie Napoli.

2

Krunić oddał strzał na bramkę Mereta, ale niecelny.

2

Obrońcy Napoli bez trudu wybijają piłkę.

1

Faulowany Krzysztof Piątek. Dobra okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

1

Gramy!

17:50

Na boisku zobaczymy dwóch Polaków: w barwach Milanu zagra Krzysztof Piątek, za to w ekipie Napoli zobaczymy Piotra Zielińskiego. Arkadiusz Milik jest poza kadrą gości ze względu na kontuzję.