Transfery. Ferguson nie chce Sneijdera?

Mendżer Manchesteru United Sir Alex Ferguson ustosunkował się do doniesień mediów, jakoby jego klub negocjował z Wesleyem Sneijderem. - W tym momencie nie interesuję się nim z wielu powodów - przyznał Szkot.

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

W czwartek w mediach pojawiła się informacja o rozpoczynających się negocjacjach transferowych oficjeli Manchesteru United i Interu Mediolan. Chodzi o przejście na Old Trafford Wesleya Sneijdera, za którego "Czerwone Diałby" miałyby zapłacić 40 milionów euro. Problemy pojawiły się przy ustalaniu wysokości indywidualnego kontraktu.

Manchester chciał płacić piłkarzowi 195 tysięcy euro tygodniowo. Reprezentanci Sneijdera żądają zarobków na poziomie 225 tysięcy euro.

Sir Alex Ferguson, który obecnie przebywa z drużyną na tourne po Stanach Zjednoczonych, szybko poinformował, że nie uczestniczył w rozmowach. - Odkąd tu jestem nie interesuję się Sneijderem z wielu powodów - przyznał Ferguson.

Czy to oznacza, że Manchester nadal nie znalazł następcy odchodzącego na emeryturę Paula Scholesa? Ferguson widział w tej roli Samira Nasriegom, ten jednak prawdopodobnie zostanie w Arsenalu, lub wybierze Manchester City.

Z "Czerwonymi Diabłami" wciąż jest łączony Luka Modrić z Tottenhamu.

Tomasz Kuszczak trafi do Niemiec? [Plotki transferowe]

 

Adebayor bliski przejścia do Realu  ?

Więcej o: