Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Manchester United złoży ofertę Arsenalowi. 20 mln funtów za Nasriego

Manchester United szykuje się do wydania kolejnej pokaźnej sumy pieniędzy. Tym razem na piłkarza ich głównego rywala Arsenalu Londyn Samira Nasriego. Od dawna zapowiadany transfer może dojść do skutku już w najbliższym czasie.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Trener Manchesteru Sir Alex Ferguson jest przekonany, że władze ManU są w stanie przekonać Arsenal, by ten zgodził się na oddanie Francuza. W podjęciu decyzji ma pomóc oferta opiewająca na 20 mln funtów, która szykowana jest na sprowadzenie piłkarza.

Po co Barcelonie Cesc Fabregas? Przecież trafi na ławkę

Arsene Wenger z Arsenalu przekonuje, że Nasri nie jest na sprzedaż. Jeśli zaistniałaby chęć sprzedania francuskiego pomocnika, "Kanonierzy" zażądaliby za niego 40 mln funtów, czyli tyle samo, ile za Cesca Fabregasa. Arsenal bez wątpienia nie chce dopuścić swoich najlepszych piłkarzy do zasięgu Fergusona, który z Manchesterem i tak zdominował poprzedni sezon w Premier League.

Manchester, który prawdopodobnie jest już po wstępnych rozmowach z pośrednikami Nasriego, planuje jednak złożyć ofertę, by zobaczyć, jak rywale na nią zareagują. Nasriemu latem przyszłego roku kończy się kontrakt z Arsenalem, dlatego piłkarz może być wart nawet połowę tej sumy.

De Gea w MU na 5 lat

W międzyczasie z Manchesterem na 5 lat związał się hiszpański bramkarz David de Gea z Atletico Madryt. 21-latek ma zastąpić w pierwszym składzie Holendra Edwina van der Sara, który zakończył karierę.

- Chcę go naśladować i spędzić wiele lat w Manchesterze - powiedział młody bramkarz.

Więcej o: