Transfery. Real Madryt zainteresowany Souleymanem Coulibalym, "nowym Didierem Drogbą"

Wicemistrz Hiszpanii obserwuje Souleymane'a Coulibaly'ego - nastoletniego gwiazdora trwających mistrzostw świata do lat 17.

Dyskutuj z ludźmi, nie z nickami. Nie bądź anonimowy na Facebook.com/Sportpl ?

Real Madryt jest zainteresowany sprowadzeniem 16-letniego napastnika Sieny Souleymane'a Coulibaly'ego. Piłkarz wyróżnia się na mistrzostwach świata U-17, strzelając gole dla reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej.

Dziennik AS podał, że skauci Realu od dłuższego czasu obserwują piłkarza, który w czwartek strzelił cztery gole w meczu przeciwko reprezentacji Danii. Coulibaly'ego porównuje się do Didiera Drogby, jednego z ulubieńców Jose Mourinho. Portugalski trener chętnie widziałby napastnika Sieny w składzie Realu, ale sam gracz odcina się od medialnych spekulacji.

- Nie wiem jak będzie wyglądała moja przyszłość. Na razie mnie to nie interesuje. Skupiam się na mistrzostwach świata. Wszystko wyjaśni się dopiero po turnieju.

W ostatnim meczu fazy grupowej MŚ U-17 Wybrzeże Kości Słoniowej podejmie Brazylię. Jak dotąd Coulibaly zgromadził na swoim koncie pięć goli w dwóch meczach.

Więcej o: