Transfery. Redknapp: Modrić może osiągnąć swoje cele również w Tottenhamie

W sobotę Luka Modrić wyraził chęć zmiany klubu na Chelsea Londyn. Chorwat liczy, że na Stamford Bridge mógłby powalczyć o najwyższe trofea ligowe i europejskie. - Modrić może osiągnąć swoje cele również w Tottenhamie - twierdzi trener Kogutów, Harry Redknapp.

- Musimy mu pokazać, jakie są nasze ambicje i cele na ten sezon - powiedział Harry Redknapp. - Jeśli tylko uda nam się pozyskać jednego, dwóch piłkarzy, to nie ma żadnych przeciwwskazań, aby te rozgrywki były w naszym wykonaniu bardzo dobre - dodał trener.

Piłkarzem zainteresowane są Manchester United i Chelsea. Redknapp potwierdził, że czołowe kluby Premier League mają baczenie na Modrića. - Chelsea to nie jedyny klub, który węszy w sprawie transferu Luki. Są też inne czołowe, naprawdę czołowe kluby.

Tottenham odrzucił pierwszą ofertę Chelsea. The Blues zaproponowali włodarzom z White Hart Lane 22 miliony funtów za 25-letniego Chorwata.

- Jeśli zamierzamy coś w tym sezonie ugrać, to nie możemy sprzedać Luki Modrića. Musimy coś zrobić, żeby zatrzymać go w klubie. Chcemy wrócić do Ligi Mistrzów, więc potrzebujemy go - skomentował decyzję zarządu Tottenhamu trener.

Najlepsze transfery w historii

 

Kolejne wzmocnienia Newcastle ?

Więcej o: