Transfery. Nolan w West Hamie, Fernando w Arabii Saudyjskiej

Po męczącym sezonie w Europie piłkarze odpoczywają przed okresem przygotowawczym. Nie próżnują jednak kluby, które wciąż kompletują składy na następny rok. W czwartek nowe kontrakty podpisał m.in. Kevin Nolan, który będzie piłkarzem West Hamu, czy Brazylijczyk Fernando. Wszystko o czwartkowych transferach w Sport.pl

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

Nolan w West Hamie

Kevin Nolan potwierdził w czwartek, że podpisał nowy pięcioletni kontrakt z West Hamem United. Sumy odstępnego nie zdradzono, jednak media spekulują, że londyński klub musiał zapłacić za piłkarza 4 miliony funtów. 28-letni zawodnik kolejny raz będzie miał okazję współpracować z Samem Allardyce, z którym spotkał się już w Boltonie. - Szansa pracowania z Samem była bardzo ważnym czynnikiem - powiedział Nolan.

Wzmocnienia w Stuttgarcie

Do niemieckiego Stuttgartu przenosi się 26-letni duński defensywny pomocnik - William Kvist, który w zeszłym sezonie występował w barwach FC Kopenhagi. Piłkarz podpisał 3-letni kontrakt, ale żaden z klubów nie zdradził sumy odstępnego.

...Olympiakosie...

Wzmocnił się także grecki Olympiakos. Mistrzowie Grecji wypożyczyli z Villarealu młodego hiszpańskiego obrońcę Marcano, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Getafe.

... i Lazio Rzym

Kolejnym wzmocnieniem włoskiego Lazio po Miroslawie Klose jest Bośniak Senad Lulić. 25-letni obrońca, który ma na koncie 5 występów w narodowej reprezentacji przenosi się do stolicy Włoch ze szwajcaraskiego BSC Young Boys Berno.

Fernando już na emeryturę?

Z kolei brazylijski defensywny pomocnik Fernando zmieni klimat z francuskiego na bliskowschodni. 30-letni piłkarz przenosi się z Bordeaux do klubu Al Shabab z Arabii Saudyjskiej. Podpora defensywy Żyrondystów kosztowała Arabów 6 milionów euro.

Najlepsze transfery w historii futbolu, czyli czyli jak zarobić dwa tysiące procent i więcej

 

Barcelona przed nowym sezonem ostrzega Real Madryt  ?

Więcej o: