Transfery. Bebe wypożyczony z MU do Besiktasu

Skrzydłowy Manchesteru United - Bebe spędzi kolejny sezon na wypożyczeniu w Besiktasie Stambuł. 20-letni były członek portugalskiej reprezentacji bezdomnych, przez rok zagrał tylko w siedmiu meczach ?Czerwonych Diabłów?.

Skrzydłowy trafił do Manchesteru w sierpniu ubiegłego roku. Portugalska Vitoria Guimaraes zarobiła wówczas na jego odejściu 7 milionów funtów. Menedżer MU Alex Ferguson zdradził, że na sprowadzenie 20-letniego Portugalczyka było tak mało czasu, że zdecydował się nie oglądając go choćby w jednym spotkaniu. Młodego Portugalczyka polecił Szkotowi jego były współpracownik Carlos Queiroz.

Większość zakończonego sezonu Bebe spędził grając w zespole rezerw, a w pierwszej drużynie zaliczył tylko siedem występów. Udało mu się jednak w ich trakcie zdobyć dwie bramki. Mimo to nie przekonał sztabu szkoleniowego z Old Trafford, który postanowił wypożyczyć go na rok do tureckiego Besiktasu Stambuł. Drużyna ta zajęła piąte miejsce w lidze i zagra w eliminacjach do tegorocznej Ligi Europy.

"Jestem szczęśliwy w Arsenalu" - Fabregas odejdzie do Barcelony? 

Najbardziej pożądani piłkarze na rynku transferowym ?

Więcej o: