Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. GKS potwierdza: Koniec misji Bartoszka

W czwartek zarząd klubu GKS Bełchatów potwierdził, że w 10. sezonie Ekstraklasy drużyny nie poprowadzi dotychczasowy trener Maciej Bartoszek. To nie jedyne zmiany w sztabie szkoleniowym - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl ?

Pełniący od czwartku funkcję prezesa zarządu Marcin Szymczyk zdecydował o zakończeniu współpracy z pierwszym trenerem Bartoszkiem, asystentem Edwardem Cecotem oraz trenerem ds. przygotowania fizycznego Łukaszem Bortnikiem, którym 30 czerwca skończą się kontrakty z bełchatowskim klubem.

- O swojej decyzji poinformowałem trenerów wczoraj przed spotkaniem w szatni - powiedział Marcin Szymczyk na łamach oficjalnego serwisu gksbelchatow.com . - Nie była to łatwa decyzja zważywszy na fakt naszej długiej współpracy. Dziękuję chłopakom za współpracę i życzę dalszego rozwoju oraz sukcesów w pracy zawodowej. Nazwisko pierwszego trenera poznamy przed 19 czerwca. Obecnie prowadzone są rozmowy z kandydatami na to stanowisko - stwierdził prezes.

- W sztabie szkoleniowym pozostają Kamil Kiereś oraz Zbyszek Robakiewicz. Decyzje co do ostatecznego kształtu sztabu oraz zawodników będą podejmowane oczywiście w porozumieniu z nowym trenerem - zakończył Szymczyk.

Wielkie zmiany - Co z piłką w Bełchatowie? 

Więcej o: