Angielskie media: Sandomierski zastępcą Cecha w Chelsea

Brytyjski dziennik "Daily Mail" podaje, że Chelsea Londyn jest zainteresowana sprowadzeniem Grzegorza Sandomierskiego z Jagiellonii Białystok. Trzykrotny reprezentant Polski miałby w "The Blues" zostać zmiennikiem Petra Cecha, od którego uczyłby się bramkarskiego rzemiosła.

Zobacz jak broni Grzegorz Sandomierski - wideo ?

Zdaniem autora skauci angielskiego klubu obserwują bramkarza "Jagi" od kilku tygodni. Zainteresowanie Sandomierskim wyraził niedawno zdaniem włoskich mediów Juventus , a także jak podaje "Daily Mail" - Inter Mediolan, Manchester United, Manchester City oraz Tottenham Hotspur.

Wysłannicy Chelsea mieli obserwować Polaka podczas towarzyskiego meczu z Grecją, kiedy to Sandomierski popisał się dwoma wspaniałym interwencjami. "Jego rosnąca reputacja i zainteresowanie ze strony najlepszych klubów, powinno niedługo zmusić Chelsea do złożenia oferty kupna gwiazdy Jagiellonii" - czytamy w gazecie.

Władze klubu z Londynu nie wierzą już ponoć w swojego drugiego bramkarza Rossa Turnbulla. Zawiódł on podczas kilku szans, jakie otrzymał od lipca 2009 i ma odejść do innego klubu, w którym miałby szansę znaleźć się w pierwszym składzie.

Podobny los czeka - zdaniem "Daily Mail" - 35-letniego Hilario. Z kolei młody Rhys Taylor ma wrócić z wypożyczenia, do swojego macierzystego klubu - Crewe Alexandra z League Two.

Wszystko o Jagiellonii Białystok w specjalnym dziale Sport.pl ?

Więcej o: