Bundesliga. Goetze: Nie odejdę z Borussii Dortmund

Gwiazdor lidera Bundesligi Mario Goetze przyznał, że w najbliższej przyszłości nie zamierza odchodzić z Borussii Dortmund, mimo zainteresowania ze strony takich klubów jak Manchester United czy FC Barcelona.

Grający w tym sezonie na bardzo wysokim poziomie Mario Goetze w rozmowie z dziennikiem Bild przyznał, że jest bardzo szczęśliwy jako gracz Borussii i nie myśli o transferze do bardziej utytułowanego klubu. 18-latek jest prawdziwą rewelacją sezonu w Bundeslidze. Jego nazwisko jest łączone z wieloma wielkimi, europejskimi klubami. Zainteresowane transferem Niemca są m.in. Manchester United i FC Barcelona.

- Zawsze podkreślałem, że mam pewne zobowiązania względem Borussii. Jestem niezwykle wdzięczny za to, że klub wyszkolił mnie, wprowadził na wysoki poziom. Dlaczego miałbym w ogóle brać pod uwagę jakikolwiek transfer, skoro jestem częścią doskonałej drużyny w poukładanym klubie? Poza tym Dortmund ma wielkie plany na przyszłość - stwierdził Goetze.

Prezes Borussii Hans Joachim Watzke ujawnił we wtorek, że transfer Goetzego do innego klubu nie wchodzi w grę i żadna kwota nie jest w stanie zmienić zdania sterników lidera Bundesligi. Dyrektor sportowy klubu Michael Zorc dodał, że utalentowany nastolatek nigdzie się nie wybiera. - Mario to niezwykły piłkarz. Nawet oferta rzędu 15 milionów euro za naszego "Goetzinhho" nie jest w stanie nas przekonać do negocjacji. Transfer po prostu nie wchodzi w grę - ucina temat Zorc.

Na celowniku Interu znalazł się Nuri Sahin ?

Więcej o: