Transfery. Manchester United zainteresowany Sneijderem? Inter potwierdza

- To prawda, że Manchester United jest zainteresowany sprowadzeniem Wesleya Sneijdera - mówi prezes Interu Mediolan Massimo Moratti. Angielskie bulwarówki donoszą, że sir Alex Ferguson chce wyłożyć na Holendra 40 milionów funtów.

Według Sunday Mirror Ferguson szuka następcy Paula Scholesa w środku pola. 36-letni pomocnik prawdopodobnie po sezonie zakończy karierę. Trener Manchesteru ma podobno negocjować z właścicielami klubu kwotę na pozyskanie Holendra. Nieoficjalnie mówi się o 40 milionów funtów.

Już w czasie ostatniego letniego okienka transferowego media pisały, że United chce sprowadzić Sneijdera. Szkot tym doniesieniom oficjalnie zaprzeczył. - Nie wiem skąd wzięły się te pogłoski. Nie składałem żadnych ofert - tłumaczył.

Teraz sprawa wydaje się być poważniejsza. Prezes Interu Mediolan Massimo Moratti potwierdził, że Manchester interesuje się holenderskim rozgrywającym. - Zainteresowanie United to prawda. Ale nie patrzę na to. W naszym interesie jest zatrzymanie Sneijdera na jak najwięcej lat - powiedział dziennikarzom.

Holender w tym sezonie Serie A zagrał 21 meczów, w których strzelił 3 bramki. Zaliczył także 5 asyst.

Mourinho był o włos od kadry Anglii  ?

Więcej o: