Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Murawski w Lechu

Jak poinformował portal internetowy ?Przeglądu Sportowego?, reprezentant Polski Rafał Murawski podpisał kontrakt ze swoim byłym klubem Lechem Poznań. Informację tę podał tez menedżer zawodnika, choć wciąż nie potwierdził jej klub.

"Murawski to wzór piłkarza" - mówił sędzia Siejewicz ?

Murawski grał w Poznaniu między 2006 a 2009 rokiem. Odszedł za ponad trzy miliony euro do rosyjskiego Rubina Kazań. Teraz wrócił i związał się z byłym klubem trzyipółletnim kontraktem.

Murawski już wcześniej pożegnał się z kolegami

"Na portalu, który należy do menedżera Murawskiego, pojawiły się informacje, które sugerują, że zawodnik jest bliski powrotu do ojczyzny" - informował portal sport.pl/lechpoznan. "Lech już wcześniej uzgodnił z pomocnikiem Rubina warunki kontraktu, ale do transferu potrzebna jest jednak zgoda klubu z Tatarstanu. Zdaniem wspomnianego portalu Rosjanie zwlekają jednak z podjęciem decyzji w sprawie Murawskiego. O tym, że Polak dostanie jednak zgodę na odejście, ma jednak świadczyć, że nie zagrał w sparingu z Lokomotivem Astana (6:2 dla Rubina). Także to, że - według nieoficjalnych źródeł - pożegnał się z kolegami z zespołu".

Białoruskiego obrońcę chce sprowadzić Cracovia ?

Więcej o: