Transfery. Van Nistelrooy może wrócić do Madrytu za 3 miliony

Prezydent Hamburgera SV - Bernd Hoffmann przyznał, że jest skłonny puścić Ruuda Van Nistelrooya z powrotem do Realu Madryt, jednak tylko jeśli ?Królewscy? będą skłonni zapłacić trzy miliony euro za holenderskiego napastnika.

Real poszukuje wzmocnień w ataku. Gonzalo Higuain zmaga się z kontuzją, która w obecnym sezonie nie pozwoli mu już wybiec na murawę, a Karim Benzema nie jest w najwyższej formie. Jose Mourinho wyraził więc zainteresowanie 34-letnim Holendrem, który spędził w Realu cztery lata, a w styczniu 2010 roku przeniósł się do Bundesligi.

- Jeśli nie pozwolicie mi wrócić do Madrytu, nigdy więcej dla was nie zagram - powiedział Ruud van Nistelrooy magazynowi Kicker. Na odpowiedź władz Hamburga nie trzeba było długo czekać, gdyż głos zabrał prezydent klubu Bernd Hoffman.

- Albo Real Madryt zapłaci trzy miliony euro, albo Van Nistelrooy nie opuści Niemiec - powiedział prezes dając jasno do zrozumienia swojemu madryckiemu odpowiednikowi - Florentino Perezowi, co musi zrobić, aby pomóc Jose Mourinho w walce o tytuł mistrza Hiszpanii i Puchar Mistrzów.

"Mourinho musi się nauczyć dobrych manier" - mówi Balotelli ?

Więcej o: