Transfery. Dżeko stawia ultimatum Juventusowi. "Macie 48 godzin"

Gwiazda Wolfsburga Edin Dżeko powiedział, że Juventus ma jedynie 2 dni, by podjąć decyzję o wykupieniu go z klubu z Bundesligi. Jeżeli włodarze zespołu z Turynu po raz kolejny będą działać opieszale, Dżeko zdecyduje się na przenosiny do Manchesteru City - czytamy w serwisie goal.com

Od kilku sezonów trwa serial pt. "Edin Dżeko opuszcza Wolfsburg". Bośniak jest absolutną gwiazdą Bundesligi, ale wciąż nie udało mu się przenieść do klubu, który ma większe aspiracje niż klub z miasta Volkswagena.

Angielskie media podały ostatnio, że jedynie szczegóły dzielą młodego napastnika od przenosin na Wyspy Brytyjskie. Jednak według włoskich gazet Dżeko wolałby transfer na Półwysep Apeniński. Od dawna zainteresowany Bośniakiem jest Juventus Turyn. Przed obecnym sezonem działacze Starej Damy zdecydowali się na kupno Milosza Krasicia, zapowiedziawszy jednak, że kolejnym celem transferowym klubu będzie właśnie Dżeko.

Sam piłkarz jest niezwykle zdesperowany do tego by zmienić otoczenie i perspektywa gry w Juventusie najbardziej przypada Bośniakowi do gustu. Dżeko zapowiedział, że stawia włoskiemu klubowi ultimatum - jeżeli ten w ciągu 48 godzin nie wyśle oficjalnej oferty, piłkarz zgodzi się na propozycję ze strony Manchesteru City.

Klub z City of Manchester Stadium oferuje za Dżeko 32 miliony euro. Transfer może dojść do skutku już w czwartek.

Anglicy chcą mieć u siebie Ronaldino ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.