Tottenham czeka na zgodę ws. wypożyczenia Beckhama

Tottenham Hotspur czeka na zgodę Los Angeles Galaxy w sprawie wypożyczenia Davida Beckhama. Anglik spytał władze amerykańskiego klubu, czy będzie mógł grać w zespole Premier League do 15 marca, czyli do startu rozgrywek Major League Soccer. Gdyby ?Becks? trafił do Tottenhamu, to zmierzyłby się ze swoim byłym klubem - AC Milan w 1/8 finału LM.

Jeszcze w weekend trener "Spursów" Harry Redknapp przyznał, że bardzo zależy mu na ściągnięciu Beckhama do swojej drużyny. Rzecznik piłkarza zdradził z kolei, że spytał on władze klubu o zgodę na wypożyczenie.

- Na chwilę obecną czekamy na decyzję LA Galaxy. Wypożyczenie byłoby krótkoterminowe i trwałoby tylko do startu sezonu MLS, czyli do 15 marca - powiedział agent. - Po tym okresie David powróciłby do Los Angeles, gdzie rozegrałby cały sezon w barwach swojego klubu. Tottenham jest jednym z wielu zespołów, które są zainteresowane moim klientem, jednak jak na razie nie było żadnych szczegółowych rozmów, gdyż wciąż czekamy na decyzję Galaxy - dodał.

- To wypożyczenie ma pozwolić Davidowi utrzymać dobrą formę i umożliwić mu powrót do reprezentacji Anglii - zdradził rzecznik. Beckham już dwukrotnie przebywał na podobnym - bardzo krótkim wypożyczeniu. W 2009 i 2010 roku grał w Milanie, z którym zmierzyłby się w 1/8 finału Ligi Mistrzów, gdyby udało mu się trafić do ekipy Redknappa.

Wayne Rooney chce w przyszłości zostać trenerem ?

Więcej o: