Transfery. Ronaldinho wróci do PSG?

Paris Saint-Germain, klub, który otworzył Ronaldinho drzwi do wielkiej kariery, włączył się do walki o pozyskanie Brazylijczyka.

Serwis goal.com informuje, że PSG próbuje wepchnąć się między włoskie a brazylijskie kluby zainteresowane sprowadzeniem 30-letniego pomocnika.

Brat i agent Ronaldinho w jednym - Roberto De Assis - poinformował, że Milan jest skłonny oddać zawodnika za 8 milionów euro. - Ktokolwiek chce mieć Ronaldinho, musi zapłacić Milanowi tyle, ile ten żąda. A interesuje się nim kilka europejskich klubów - powiedział De Assis.

Sportmediaset.it konkluduje, że skoro Milan wolałby nie wzmacniać pomocnikiem żadnego rywala z Serie A, a kluby brazylijskie mogą nie być w stanie zapłacić żądanej kwoty, to na czoło wyścigu wysuwa się właśnie PSG.

Ronaldinho grał w PSG w latach 2001-2003. We Francji uzyskał status gwiazdy, ubiegały się o niego największe kluby, a z nich najskuteczniejsza okazała się Barcelona. Brazylijczyk czarował w Katalonii do 2008 roku, następnie zasilił szeregi Milanu. Czy teraz powróci do klubu, w którym rozpoczął wielką karierę?

Potrzebny nowy bramkarz w Fiorentinie

Więcej o: