Premier League. Chelsea zainteresowana Modriciem

Jak donosi wiceprezydent Dinama Zagrzeb Zdravko Mamić, transferowym celem numer jeden londyńskiej Chelsea jest Luka Modrić z Tottenhamu.

Modrić w ciągu dwóch sezonów w Tottenhamie zdołał wyrobić sobie markę jednego z najbardziej kreatywnych pomocników w Premier League. Zdravko Mamić, który brał udział w transferze piłkarza do Tottenhamu uważa, że reprezentanta Chorwacji bardzo chcą mieć u siebie trenerzy Chelsea.

- Byłem na lunchu z Ancelottm. Jestem dymny z tego, co powiedział o Modriciu. Luka jest na szczycie jego listy, jego pierwszym typem jeśli chodzi o wzmocnienia - stwierdził Mamić w rozmowie z "The Sun". W Chelsea Modrić mógłby wzmocnić linię pomocy, wypełniając luki po odejściu Joe Cole'a i Michaela Ballacka. Chelsea może zaoferować za Modricia nawet 25 milionów funtów, ale wątpliwe jest, by ta kwota skusiła Tottenham.

Tottenham nie chce sprzedawać

Tottenham zajmuje piąte miejsce w tabeli Premier League i nie zamierza osłabiać składu. -Nie zamierzamy sprzedać żadnego z naszych czołowych piłkarzy - zapowiedział prezes klubu Daniel Levy.

Tottenham dysponuje szeroką kadrą, ale pozwolenie na transfer mogę otrzymać jedynie gracze nie występujący regularnie. Niemal pewne jest odejście Robbiego Keane'a, a klub zmienić chce także Jamie O'Hara.

Marzenia Abramowicza o angielskiej Barcelonie ?

Więcej o: