Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Malaga zainteresowana polskim bramkarzem

Znajdująca się w strefie spadkowej Primera Division Malaga zamierza przeprowadzić kilka transferów w najbliższym okienku transferowym. Jak donosi hiszpański dziennik ?As?, poważnym kandydatem do wzmocnienia rywalizacji w bramce jest 21-letni golkiper Jagiellonii Białystok Grzegorz Sandomierski.

Grzegorz Sandomierski na Sport.pl ?

O tym, że Malaga potrzebuje nowego bramkarza świadczy nie tylko jej 18. miejsce w tabeli, ale także liczba straconych bramek - aż 25 w dwunastu kolejkach, najwięcej w lidze.

W Maladze szykuje się mała rewolucja. Jak donosi "AS" dyrektor sportowy Antonio Fernandez chce sprowadzić bramkarza, lewego obrońcę, dwóch pomocników i dwóch napastników. Jednocześnie paru graczy będzie musiało pożegnać się z dysponującym 25-osobową kadrą klubem.

Sandomierski w Maladze?

Jednym z poważniejszych kandydatów do przejścia do Malagi jest Grzegorz Sandomierski, bramkarz liderującej Ekstraklasie Jagielloni Białystok. Jak podkreśla "AS" liczącego 196 centymetrów Polaka można kupić za niecały milion euro.

W tej chwili w Maladze broni najczęściej doświadczony 35 letni Francesc Arnau. Hiszpan gra w Maladze od 2001 roku i jest kapitanem drużyny. Przed sezonem za 2,5 miliona euro do klubu dołączyli Brazylijczyk Rodrigo Galtto i Hiszpan Ruben, ale na razie nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Malaga jest jedyną drużyną w Primera Division, w której w tym sezonie między słupkami stało już trzech różnych bramkarzy.

Jak podkreśla "As", za Sandomierskim przemawia także fakt, że Polska należy do Unii Europejskiej, i zawodnik nie będzie zajmował miejsca dla graczy z Ameryki Południowej.

Najnowsze informacje z Primera Division na Sport.pl ?

Więcej o: