Serie A. Ronaldinho oczekuje powrotu Kaki

Brazylijczyk Ronaldinho zadeklarował, że z otwartymi ramionami powita swojego rodaka Kakę, jeżeli ten zdecyduje się powrócić do Milanu. W czwartek dziennika "AS" napisał, że trener Realu Jose Mourinho dał Kace zielone światło na szukanie nowego klubu. Wśród zainteresowanych wymienia się także inny mediolański klub - Inter.

Typuj wyniki lig europejskich

Ojciec Kaki, będący jednocześnie jego agentem, był w czwartek widziany w siedzibie Milanu. Mimo iż oficjalnym powodem jego wizyty były powody biurokratyczne, coraz głośniej mówi się o możliwości powrotu Brazylijczyka do klubu w którym spędził sześć lat i pokazywał pełnię swoich umiejętności.

- Jeśli powróci do Milanu, chętnie go powitam. Jest wielkim mistrzem i legendą klubu - zadeklarował rodak Kaki, Ronaldinho.

Zarówno we włoskich jak i w hiszpańskich mediach głośno mówi się o możliwym powrocie ofensywnego zawodnika na Półwysep Apeniński. W Madrycie Kaka nie może odnaleźć formy, i w styczniu powinien dostać zgodę na transfer. Wśród zainteresowanych klubów wymienia się poza Milanem także Inter, choć prezydent Massimo Moratti zdementował te pogłoski.

Mourinho dał zielone światło Kace ?

Więcej o: