Transfery. Ibrahimovic: Chciałbym zagrać z Ronaldinho w Milanie

Napastnik FC Barcelony - Zlatan Ibrahimovic zadeklarował, że bardzo chciałby grać u boku Ronaldinho w AC Milan. Szwed dodał także, że nie rozmawiał z trenerem drużyny z Camp Nou - Pepem Guardiolą od pół roku. Ten z kolei nie wykluczył sprzedaży piłkarza. - Klub przeanalizuje rynek transferowy w najbliższych dniach - zadeklarował Hiszpan.

- Nie rozmawiałem z Guardiolą od sześciu miesięcy - zdradził Szwed. - Nie wiem, jaki jest tego powód, ale z pewnością jest jakiś problem. Spytałem się go, o co chodzi, ale nie uzyskałem odpowiedzi - dodał Ibrahimovic.

- Co do Milanu, nie wiem nic o możliwym transferze, więc pozostaje piłkarzem Barcelony. Jestem tu szczęśliwy, ale chciałbym zagrać u boku takiego piłkarza, jak Ronaldinho - zdradził piłkarz.

Guardiola zapytany przez dziennikarzy o to, co powiedział Ibrahimovic, przyznał, że rozmawiał z nim dwukrotnie w trakcie ostatnich sześciu miesięcy. - Zawsze jest jakiś powód, by porozmawiać z piłkarzem. Jestem super-komunikatywny i rozmawiałem z nim przez 45 minut. Nie była ona prowadzona w jakiejś napiętej atmosferze - powiedział trener.

- Moje drzwi są zawsze otwarte i jeśli nie rozmawialiśmy od tak dawna, to z pewnością teraz jest najwyższy czas, by porozmawiać o jego pozycji w klubie. Nalegam na to - dodał Guardiola, który nie wykluczył, że dni Ibrahimovicia w klubie mogą być policzone.

- Rynek transferowy jest otwarty do 31 sierpnia i do tego czasu musimy przeanalizować sytuację - przyznał szkoleniowiec.

Real i Liverpool negocjują transfer Diarry ?

Więcej o: