Serie A. Włoskie media: Ibrahimović ustalił kontrakt z Milanem

Według doniesień włoskich mediów, piłkarz Barcelony zaakceptował warunki oferowany mu przez Milan. Niewykluczone więc, że w najbliższych dniach Szwed zmieni barwy klubowe.

Aby transfer doszedł do skutku, brakuje jeszcze najważniejszego - porozumienia klubów. Jak zapowiedział prezydent mediolańczyków Adriano Galliani rozmowy pomiędzy obiema stronami mają odbyć się we wtorek. - Sprowadzenie Ibrahimovicia jest sprawą otwartą. Właśnie w tym celu spotkam się z prezydentem Barcelony Sandro Rosellem. To będą trudne negocjacje, jeszcze nie poruszaliśmy kwestii finansowych - ujawnił w rozmowie z La Gazzetta dello Sport Galliani.

Tymczasem dziennikarz Carlo Pellegatti ujawnił, że szwedzki gwiazdor już zaakceptował kontrakt zaproponowany przez Milan. - Wszystko jest już ustalone. Włosi zapłacą mu 6 milionów euro za rok gry, a dodatkowe zarobki wpłynął do jego kieszeni z kasy Barcelony. Zlatan jest niezwykle zadowolony, że zagra w Mediolanie. Największy wpływ na jego decyzje miał fakt, że z tą drużyną będzie mógł zagrać w Lidze Mistrzów - powiedział Pellegatti.

Agent Ibrahimovicia wyklucza jego przejście do Milanu ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.