Transfery. Rafael Van der Vaart chciałby przejść do Manchesteru United

- Kiedy odchodzisz z Realu, jest tylko jeden klub do którego przejście nie jest krokiem w dół. To Manchester United - powiedział w rozmowie z " Daily Express" Holender Rafael Van der Vaart.

Po przyjściu do Realu Jose Mourinho wicemistrzowie Hiszpanii mocno się wzmocnili. Na Santiago Bernabeu przeszli między innymi Mesut Ozil, Angel Di Maria i Sergio Canales, co znacznie zwiększyło rywalizację w pomocy. Szansa na grę Van der Vaarta wydaje się nikła.

Po Holendra zgłosiło się parę klubów, w tym Wolfsburg, Milan, Chelsea i Manchester United. Wychowanek Ajaxu chciałby jednak przejść do tego ostatniego. - Nie mógłbym grać w innym hiszpańskim klubie - stwierdził Van der Vaart komentując plotki o ewentualnym transferze. - Kiedy odchodzisz z Realu, jest tylko jeden klub, do którego przejście nie jest krokiem w dół. To Manchester United - zadeklarował Holender. - To wielki klub, i jeśli naprawdę są mną zainteresowani, to chętnie siądę do rozmów - dodał Van der Vaart.

Holender obawia się, że u Jose Mourinho nie będzie pełnił istotnej roli w składzie.

- Jeśli Manchester zagwarantuje mi grę w pierwszym składzie, to przy sytuacji jaka jest w Madrycie będzie to oferta nie do odrzucenia - podsumowuje Van der Vaart.

Środkowy napastnik na celowniku Jose Mourinho ?

Więcej o: