Transfery. Agent Ibrahimovicia wyklucza przejście do Milanu

Mino Raiola, który reprezentuje interesy Zlatana Ibrahimovicia wykluczył transfer piłkarza z FC Barcelony do AC Milan. - Mój klient ma czteroletni kontrakt z Barcą i pozostanie w niej do końca tego okresu - zadeklarował agent na antenie Sky Sport 24.

Szwedzki napastnik przeszedł do katalońskiego klubu z Interu Mediolan w zeszłym roku za 50 milionów euro. W drugą stronę podążył jeszcze dodatkowo Samuel Eto'o. W ubiegłym sezonie Ibrahimovic zdobył dla Barcelony 21 bramek, mimo to pojawiły się doniesienia, że nie jest zadowolony ze swojego pobytu na Camp Nou i chce zmienić drużynę.

Dodatkowo Barca ściągnęła z Valencii superstrzelca Davida Villę, który może zająć miejsce Szweda w pierwszej jedenastce. Pojawiły się liczne doniesienia mówiące o transferze Ibrahimovicia do AC Milan. Takim rozwiązaniem był podobno zainteresowany sam piłkarz, a w środę dyrektor generalny drużyny z Mediolanu - Ariedo Braida stwierdził, że transfer jest możliwy.

Wszystkiemu zaprzecza jednak agent napastnika: - Ibrahimovic ma czteroletni kontrakt z Barceloną i pozostanie w niej do końca tego okresu. Miło słyszeć, że tak wielki klub jest zainteresowany moim klientem, ale na tym cała sprawa się kończy - powiedział Raiola.

Arsenal chce obrońcę hiszpańskiej Sevilli ?

Więcej o: