Transfery. Babel odjedzie z Liverpoolu jeszcze w sierpniu?

Pomocnik Liverpoolu Ryan Babel oświadczył na swoim koncie na Twitterze, że być może opuści angielski klub jeszcze w letnim okienku transferowym. Holender prawdopodobnie przeniesie się do Wolfsburga.

Babel nie wystąpił w niedzielnym meczu Liverpoolu z Arsenalem. Holender jest nieszczęśliwy, że stracił pierwszą w tym sezonie możliwość zaprezentowania się publiczności na Anfield Road. Nie satysfakcjonuje go również pozycja w drużynie i czas jaki spędził na boisku w poprzednim sezonie.

Pomocnik The Reds zakomunikował na twitterowym koncie, że spodziewa się wyprowadzki z Liverpoolu jeszcze przed zakończeniem letniego okienka transferowego. Wszystko ma się wyjaśnić jeszcze przed końcem serpnia.

"Pierwszą osobą jaka powie ci wszystko co chcesz o mnie widzieć, na pewno nie będą gazety" - napisał Babel w serwisie społecznościowym, dając do zrozumienia, że niebawem kibice dowiedzą się więcej.

Od dawna pisze się, że Holender zostanie zawodnikiem Wolfsburga, który ma zapłacić za niego 9 milionów euro. Przedłużające się negocjacje mogą jednak sprawić, że Babel, który nie jest szczęśliwy na Anfield Road, zostanie jednak w klubie i spróbuje powalczyć o miejsce w pierwszym składzie The Reds.

Pele: Neymar nie jest jeszcze gotowy na grę w Chelsea  ?

Więcej o: