Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ancelotti: Pozyskanie Balotellego czyni Manchester City poważnym kandydatem w walce o mistrzostwo

Menadżer Chelsea Carlo Ancelotti w przeciwieństwie do Harrego Redknappa wysoko ocenia szanse Manchesteru City w walce o tytuł najlepszej drużyny Premier League. Za ważne wzmocnienie uważa szczególnie młodego Włocha Mario Balotelliego, który przybył do Manchesteru przed kilkoma dniami.

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

Zdaniem Carlo Ancelottiego trenującego ekipę stołecznej Chelsea, bardzo groźnym rywalem w walce o obronę tytułu będzie solidnie wzmocniona w ostatnich tygodniach ekipa Manchesteru City. Włoch w samych superlatywach wypowiada się o swoim rodaku, który zasilił szeregi 'The Citizens" Mario Balotellim.

- Mario to świetny piłkarz, który przybył do drużyny silnej już w zeszłym roku, a wzmocnionej jeszcze w obecne wakacje - powiedział w wywiadzie dla "Il Corriere dello Sport" - Balotelli to piłkarz stworzony do gry w Premier League. Silny fizycznie i wyśmienity technicznie. Bez trudu wkomponuje się w nową drużynę.

Mario Balotelli został zakupiony w tym tygodniu przez Manchester City za kwotę 22,5 miliona funtów. Ancelotti uważa, że podpisywanie kontraktów z piłkarzami tej klasy musi prowadzić do uznania City za jednego z faworytów ligi - Jeśli Mancini szybko zgra ze sobą piłkarzy takich jak David Silva, Yaya Toure czy Mario Balotelli będą gotowi do podjęcia walki o pierwszą lokatę - dodał menadżer Chelsea

Australijski bramkarz w Liverpoolu?

Więcej o: