Transfery. Ojciec Mesuta Oezila: Dogadaliśmy się z Realem

Mustafa Oezil - którego syn Mesut był wyróżniającą się postacią reprezentacji Niemiec na mundialu - zdradził, że doszło do porozumienia z prezesem Realu Madryt Florentino Perezem. Młody piłkarz Wederu Brema miałby trafić do "Królewskich" w przyszłym roku za darmo, jeśli niemiecki klub nie zgodzi się na transfer przed obecnym sezonem.

Ojciec piłkarza zdradził tureckiej gazecie "Hurriyet", że na pewno trafi on na Santiago Bernabeu w tym sezonie lub kolejnym. - Obiecaliśmy, że jeśli Brema będzie chciała zatrzymać teraz Mesuta, to w przyszłym roku trafi on do Realu za darmo - powiedział Mustafa Oezil, który dodał, że "dane przez nich słowo jest święte".

Mężczyzna potwierdził także, że otrzymali lepszą ofertę z Interu Mediolan, jednak wraz z synem zdecydowali, by ją odrzucić na rzecz propozycji drużyny z Hiszpanii. - Mój syn zawsze powtarzał, że jedyny klub, do którego chce przejść to Real Madryt.

- Mesut i ja zostaliśmy zaproszeni do madryckiej willi Pereza, gdzie wszystko zostało bardzo szybko ustalone. Byliśmy pod wrażeniem jego dobrych chęci, by pomóc mojemu dziecku grać w jego klubie - wyznał Oezil.

Werder nie chce puścić Oezila - "Jestem zawiedziony" - mówi piłkarz ?

Więcej o: