Ronaldinho ucina spekulacje: Chcę grać w Milanie

Ronaldinho deklaruje swoje poświęcenie i chęć pozostania w AC Milan, mimo spekulacji transferowych jakie pojawiają się wokół jego osoby. - Jestem tu szczęśliwy - przyznaje Brazylijczyk

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł.

Najlepszy piłkarz świata 2004 i 2005 roku przyznaje w wywiadzie dla La Gazezetta dello Sport, że jest w Mediolanie szczęśliwy i nie jest zainteresowany wyprowadzką z Półwyspu Apenińskiego.

- Jestem tutaj po to, żeby grać. Sprawami bizesowymi i wszystkimi innymi martwi się mój brat - przyznał Brazylijczyk. Brat piłkarza, jest również jego agentem.

Ronaldinho od dawna jest łączony z transferem do Los Angeles Galaxy. Piłkarz Milanu opuścił nawet część przygotowań przed sezonem. Po tygodniu treningów biegowych przyznał, że jest gotowy do gry w przedsezonowych meczach turnieju TIM Cup z Juventusem Turyn i Interem Mediolan.

Piłkarz przyznał również, że liczy na powołanie do reprezentacji Brazylii, po tym jak nowym selekcjonerem został Mano Menezes. Przez Carlosa Dunga, Ronaldinho nie został powołany na mistrzostwa świata w RPA.

Beckham nie chce pożegnalnego meczu w reprezentacji Anglii  ?

Więcej o: