Prośba o dwuletni kontrakt może przekreślić szanse Gallasa na przejście do Tottenhamu

Francuski stoper William Gallas, od dłuższego czasu łączony z przejściem do Tottenhamu znacznie ograniczył swoje szanse na angaż, żądając od przyszłego pracodawcy dwuletniej umowy.

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

Tottenham Hotspur poszukujący środkowego obrońcy może odstąpić od zatrudnienia 33-letniego Williama Gallasa, po tym jak Francuz postawił trudny do zaakceptowania warunek - dwuletnią umowę.

Były defensor Arsenalu nie przedłużył umowy z klubem, gdyż zaproponowano mu kontrakt ważny 12 miesięcy, co zgodne jest z polityką preferowaną przez Arsena Wengera. Z zasady oferuje on ponad 30-letnim piłkarzom roczne umowy, skład budując w oparciu o dojrzewającą piłkarsko młodzież.

Aktualny menadżer "Spurs" Harry Redknapp zapowiada wzmocnienie defensywy tego lata, wobec posiadania w kadrze tak kontuzjogennych piłkarzy jak Jonathan Woodgate i Ledley King. Pomimo tego transakcja może nie dojść do skutku, jeśli Gallas będzie upierał się przy długoterminowej umowie. Bliższe spełnienia oczekiwań piłkarza jest Fenerbahce. Także szefowie PSG pragną pozyskać wicemistrza świata z 2006 roku, co znacznie przybliżałoby piłkarza do zakończenia kariery w swojej ojczyźnie.

Obóz pracy ? FIFA wymaga wyjaśnień od Korei Płn. ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.