Transfery. Joachim Loew zachęca Oezila do przejścia do Barcelony, ale ofert nie ma...

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew przekonuje gwiazdę swojego zespołu Mesuta Oezila do podpisania kontraktu z Barceloną. Mimo wielkiego szumu wokół osoby 21-letniego piłkarza, sternicy Werderu zapewniają, że do klubu nie wpłynęła jeszcze żadna oferta kupna Oezila.

Jesteś ligowym ekspertem? Zagraj w Wygraj Ligę ?

- Gra dla Barcelony to rzecz niezwykle wyjątkowa dla każdego piłkarza - powiedział Loew odnosząc się do pytania o przyszłość rozgrywającego Werderu Brema.

Hiszpańskie media podały we wtorek, iż Barcelona wysłała oficjalną ofertę, oscylującą w granicach 10-15 milionów euro, którą działacze Werderu z aprobatą zaakceptowali. Jednak dyrektor sportowy klubu z Bremy Tino Polster zdementował rewelacje katalońskiej prasy. - Te informacje są nieprawdziwe. Z Barceloną nie było żadnych rozmów i nie otrzymaliśmy od nich żadnej oferty - powiedział Niemiec.

Oezila obowiązuje jeszcze rok kontraktu z Werderem. Piłkarz nie ma pojęcia, jak będzie wyglądała jego najbliższa przyszłość. - Nie rozmawiam z żadnymi innymi klubami, nic nie wiem... Mój kontrakt jest jeszcze ważny, muszę to uszanować i wciąż dawać z siebie wszystko - powiedziała rewelacja ostatniego mundialu.

Kolejnym klubem, który jest łączony z osobą Oezila jest Manchester United. Sir Alex Ferguson jest ponoć niezwykle zdeterminowany do podpisania umowy z gwiazdą reprezentacji Niemiec.

Kolejna gwiazda w Katalonii? Mascherano bliski gry w Barcelonie ?

Więcej o: