Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Joachim Loew zachęca Oezila do przejścia do Barcelony, ale ofert nie ma...

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew przekonuje gwiazdę swojego zespołu Mesuta Oezila do podpisania kontraktu z Barceloną. Mimo wielkiego szumu wokół osoby 21-letniego piłkarza, sternicy Werderu zapewniają, że do klubu nie wpłynęła jeszcze żadna oferta kupna Oezila.

Jesteś ligowym ekspertem? Zagraj w Wygraj Ligę ?

- Gra dla Barcelony to rzecz niezwykle wyjątkowa dla każdego piłkarza - powiedział Loew odnosząc się do pytania o przyszłość rozgrywającego Werderu Brema.

Hiszpańskie media podały we wtorek, iż Barcelona wysłała oficjalną ofertę, oscylującą w granicach 10-15 milionów euro, którą działacze Werderu z aprobatą zaakceptowali. Jednak dyrektor sportowy klubu z Bremy Tino Polster zdementował rewelacje katalońskiej prasy. - Te informacje są nieprawdziwe. Z Barceloną nie było żadnych rozmów i nie otrzymaliśmy od nich żadnej oferty - powiedział Niemiec.

Oezila obowiązuje jeszcze rok kontraktu z Werderem. Piłkarz nie ma pojęcia, jak będzie wyglądała jego najbliższa przyszłość. - Nie rozmawiam z żadnymi innymi klubami, nic nie wiem... Mój kontrakt jest jeszcze ważny, muszę to uszanować i wciąż dawać z siebie wszystko - powiedziała rewelacja ostatniego mundialu.

Kolejnym klubem, który jest łączony z osobą Oezila jest Manchester United. Sir Alex Ferguson jest ponoć niezwykle zdeterminowany do podpisania umowy z gwiazdą reprezentacji Niemiec.

Kolejna gwiazda w Katalonii? Mascherano bliski gry w Barcelonie ?

Więcej o: