Transfery. Harry Redknapp gotów sprzedać Petera Croucha

Trener Tottenhamu, Harry Redknapp chce sprzedać Petera Croucha. Wszystko to po to, aby przebudować atak czwartej drużyny Premier League. Według The Mirror Napastnik reprezentacji Anglii miałby kosztować około 7. milionów funtów.

To właśnie bramka zdobyta w ostatnim meczu sezonu z Manchesterem City, przez mierzącego ponad dwa metry piłkarza grającego w napadzie, dała zwycięstwo "Ostrogom" i zapewniła miejsce w rozgrywkach ligi mistrzów.

Współpraca trenera Redknappa i Petera Croucha trwa już od kilku lat. Panowie oprócz londyńskiego klubu, spotkali się również w Portsmouth i Southampton.

Pozyskaniem napastnika może być zainteresowany nowy szkoleniowiec Fulhamu, Mark Hughes. Co prawda podczas zeszłorocznego letniego okna transferowego reprezentacyjny napastnik nie zgodził się przejść do wspomnianego klubu, ale tym razem może być inaczej.

Możliwe również, że Liverpool, w którym Crouch grał w latach 2005 - 2008, postara się go odzyskać. Roy Hodgson byłby rad w szeregu podopiecznych ujrzeć Anglika.

Niewykluczone, że Crouch przejdzie do West Hamu United za gwiazdę tegoż zespołu, Scotta Parkera, który znajduje się na liście transferowej Harrego Redknappa. Transferowe marzenia Mesuta Ozila ?

Więcej o: