Samuel Eto'o: Balotelli musi sobie poukładać w głowie

Napastnik Interu Mediolan, Samuel Eto'o, radzi swojemu klubowemu koledze, Mario Balotelliemu: ?Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał, najpierw ułóż sobie wszystko w głowie?. Nadzieją włoskiej piłki nadal interesuje się Manchester City.

Balotelliego chce kupić Manchester City. Anglicy oferują za czarnoskórego napastnika, który jest uznawany za nadzieję włoskiej piłki, 25 milionów euro. Nieoficjalnie mówi się, że Inter raczej zgodzi się na transfer krnąbrnego zawodnika. Balotelli wielokrotnie pokazywał swój niełatwy charakter, kłócąc się z kolegami czy zarządem klubu.

Mimo iż, napastnik prawdopodobnie opuści San Siro, Samuel Eto'o radzi klubowemu koledze, aby zaczął się zmieniać.

- On ma potencjał, żeby iść do przodu i być najlepszym piłkarzem świata. Ale najpierw musi sobie poukładać w głowie - powiedział Kameruńczyk.

- Starsi piłkarze w Interze zawsze próbowali mu udzielać porad. Nie jestem pewien, czy to coś dało. Ale jeśli chce odnieść sukces i nie zaprzepaścić swoich umiejętności, musi słuchać się bardziej doświadczonych piłkarze także w Manchesterze City. To jego szansa na nowy start - przyznał Eto'o.

Sami Khedira w Realu Madryt  ?

Więcej o: