Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Ashley Cole chce odejść z Chelsea. Do Realu?

Mimo zapewnień Carlo Ancelottiego o pozostaniu Ashleya Cola w Chelsea Londyn, wszystko wskazuje na to, że Anglik jednak chce się z Londynu wyprowadzić. Czy będzie kolejnym piłkarzem, który zasili szeregi Realu Madryt?

Carlo Ancelotti zapewniał ostatnio, że Ashley Cole nigdzie się nie wybiera . Włoch komplementował piłkarza reprezentacji Anglii, nazywając go "najlepszym piłkarzem świata na swojej pozycji". Okazuje się jednak, że Cole, który wrócił do Londynu z pomundialowego urlopu wcale nie chce zostać w Londynie.

Dużo kontrowersji wzbudziła wypowiedź Cola po pożegnaniu się reprezentacji Anglii z mundialem w RPA. Obrońca przyznał, że "nienawidzi Anglików i p... życie w Anglii" . Teraz żąda przeprowadzki. Brytyjskie gazety donoszą, że Cole spotkał się już z Ancelottim i przedstawił sprawę jasno.

Cole zdaje sobie sprawę, że trener mu ufa, ale chce odejść, żeby zmienić środowisko i odciąć się od plotek i afer, które kreują media, wkraczając w jego prywatne życie.

Zainteresowany Colem jest Real Madryt, które według spekulacji, jest w stanie wyłożyć za piłkarza Chelsea 25 milionów euro.

Rewolucja w pomocy Realu. Kaka na

">sprzedaż?  ?

Więcej o: