Kolejne kluby zainteresowane Ozilem

Jak podaje angielski "Sunday Times" Manchester Unted i Arsenal chcą, aby Werder poinformował ile pieniędzy niemiecki klub żąda za swoją gwiazdę. Wcześniej pozyskaniem Ozila zainteresowała się już Barcelona i Real.

Według informacji gazety oferty za zawodnika są już sporządzone i teraz giganci Premier League czekają na ruch Werderu. Ozil nie zamierza przedłużać umowy ze swoim obecnym klubem. Kontrakt piłkarza wygasa latem przyszłego roku, dlatego Niemcy nie będą żądać za swojego gracza wygórowanych sum. Według najnowszych doniesień bremeńczycy są w stanie sprzedać swoją gwiazdę za co najmniej 10 milionów funtów.

Po świetnych występach na mundialu w RPA, zawodnika w swoich szeregach chętnie widzieliby trenerzy innych wielkich klubów. Tuz po zakończeniu mistrzostw sporo mówiło się, że Ozil zatrudnienie znajdzie w Hiszpanii. Piłkarz mógłby trafić do Barcelony, ale dla tej drużyny priorytetem transferowym nadal pozostaje pozyskanie Cesca Fabregasa. Jeżeli Hiszpan trafiłby do zespołu Guardioli, w środku pola "Kanonierów" automatycznie zwolniłoby się miejsce właśnie dla Ozila.

Trochę innego piłkarza szuka natomiast do pomocy Real. Jose Mourinho bardziej potrzebuje zawodnika z inklinacjami defensywnymi, dlatego w obecnej chwili do Madrytu bliżej jest obecnie koledze Ozila z reprezentacji - Samiemu Khedirze.

Definitywnie z piłkarza zrezygnowała już chyba Cheslea. Londyńczycy są blisko finalizacji transferu Brazylijczyka Ramieresa z Benfiki.

Van der Vaart chce grać w Premier League ?

Więcej o: