David Villa: Z Fabregasem strzelałbym więcej goli

Kolejnym piłkarzem Barcelony, który chciałby zobaczyć Cesca Fabregasa w niebiesko-czerwonej koszulce jest David Villa. - Nie jestem trenerem Barcy, ale jeśli zależałoby to ode mnie, zrobiłbym wszystko, żeby Cesc grał na Camp Nou - powiedział najlepszy strzelec Hiszpanii na mistrzostwach świata w RPA

Pomocnik Barcelony jest regularnie łączony z Barceloną od kilku miesięcy. Jednak Arsenal nie chce oddać do Katalonii swojego kapitana. Ostateczna oferta mistrzów Hiszpanii ma podobno wynosić 40 milionów euro.

Najbardziej zainteresowani transferem są sami piłkarze Barcelony, którzy często dają władzom klubu do zrozumienia, jak bardzo cenią Fabregasa. O szacunku i chęciach współpracy mówili już już m.in. Iniesta, Messi czy Pique. Kolejnym zawodnikiem, który nie szczędzi komplementów kapitanowi Arsenalu jest pierwszy nabytek Barcelony, David Villa.

- Wiem, że nie jestem trenerem, czy osobą odpowiedzialną za transfery. Ale jeśli to by zależało ode mnie, zrobiłbym wszystko, żeby Cesc zagrał na Camp Nou. On chce tu być z nami, dlatego będzie wspaniale jak Arsenal zgodzi się na transfer - powiedział strzelec pięciu bramek na mundialu w RPA.

- To byłoby piękne. Jego moc i talent pozwoliłyby stwarzać więcej sytuacji napastnikom. On, Xavi i Iniesta pomogliby mi strzelać więcej goli dla Barcy - zakończył Villa.

Hugo Lloris. Decyzja o strajku była głupia  ?

Więcej o: