Transfery. Ashley Cole w Realu? Casillas potwierdza

Ashley Cole jest bliski przejścia do Realu Madryt. - Z tego co słyszałem, wszystko na to wskazuje - powiedział w rozmowie z dziennikiem ?The Sun? bramkarz madryckiego klubu Iker Casillas.

Sprawdź profil Ashleya Cole'a w Sport.pl ?

Wyróżniający się w poprzednim sezonie obrońca Chelsea miałby trafić na Santiago Bernabeu za kwotę 30 milionów euro.

Cole jest zdecydowany opuścić Londyn i udać się do zagranicznego klubu. 30-letni zawodnik został w Anglii znienawidzony po tym, jak media podały do wiadomości informację, że piłkarz zdradza swoją żonę Cheryl.

Transfer Cole'a do Madrytu potwierdził w rozmowie z brytyjskimi mediami Iker Casillas. - Niewiele rozmawiałem na ten temat z ludźmi z klubu, ale wszystko wskazuje na to, że Cole będzie zawodnikiem Realu. Bardzo się z tego cieszę - powiedział. - Dla Ashleya będzie to zmiana na lepsze zarówno pod względem sportowym jak i osobistym.

Jeśli Cole przejdzie do Realu Madryt, spotka się tam ze swoim niedawnym trenerem Jose Mourinho. To właśnie Portugalczyk cztery lata temu sprowadził go na Stamford Bridge.

- To będzie jego ostatni wielki kontrakt. Czy może być dla niego lepsza możliwość, niż fakt trafienia pod skrzydła dobrze znanego trenera? - zastanawia się na temat transferu Anglika Casillas.

- Mourinho kupuje zawodników i robi z nich najlepszych piłkarzy świata. Z Ashleyem będzie trochę inaczej. On już teraz jest najlepszy na swojej pozycji. Jose doskonale o tym wie, więc nie jest dla mnie żadną niespodzianką, że ten właśnie piłkarz znalazł się na celowniku Realu - zakończył bramkarz.

Boruc odejdzie, jeśli Celtic mu zapłaci ?

Więcej o: