Transfery. Brazylijskie media: Ronaldinho piłkarzem Flamengo

Według serwisu GloboEsporte.com rozgrywający Milanu porozumiał się działaczami Flamengo i już niedługo będzie kontynuował swoją karierę w Brazylii!

Brazylijskie media podają, że Brazylijczyk może wrócić do ojczyzny i reprezentować barwy Flamengo. Portal internetowy GloboEsporte.com przekazał, że była gwiazda reprezentacji Canarinhos wstępnie porozumiała się z działaczami Flamengo. Teraz ruch należy do sterników Milanu.

30-latek, który podpisał kontrakt z włoskim potentatem po słabszym okresie gry w Barcelonie, nie pojechał na mistrzostwa świata do RPA. Mimo, iż Ronaldinho pod wodzą Leonardo znów zaczął wspinać się na szczyt, Dunga nie widział dla niego miejsca w składzie Brazylii.

Brak powołania oraz zwolnienie z funkcji szkoleniowca Milanu Leonardo miały sprawić, że popularny "Ronnie" chce wrócić do Brazylii.

Według brazylijskiej prasy prezydent Flamengo Patricia Amorim spotkała się już z piłkarzem, a wspólna rozmowa zaowocowała porozumieniem w sprawie jego powrotu do ojczyzny. Ronaldinho przebywa obecnie w Rio de Janeiro na wakacjach,

Wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź - Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: