Transfery. Ferguson: Skąd te informacje ?

Sir Alex Ferguson, trener Manchesteru United, w wywiadzie udzielonym Mail on Sunday zdementował pogłoski jakoby złożył ofertę za Wesleya Sneijdera Interowi Mediolan. - Nie wiem skąd te raporty o kwocie jaką mielibyśmy zapłacić za Holendra. Ja nie składałem żadnych propozycji Interowi. - powiedział Szkot.

Wcześniej prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti, rozbudził emocje wszystkich fanów piłki nożnej, mówiąc, że Holendrem interesuje się klub z Old Trafford. Dodał, że padła oferta - 29 milionów funtów.

Słowa Morratiego wywołały zdumienie Fergusona. Szkoleniowiec "Czerwonych Diabłów". - Nie rozumiem, skąd biorą się te doniesienia dotyczące Sneijdera. Jak można mówić o propozycji, kiedy nie składałem żadnej - powiedział Szkot.

Alex Ferguson w dalszej części rozmowy, na pytanie czy nie jest zaniepokojony, że duża część podstawowych piłkarzy MU jest już w podeszłym jak na sportowców wieku, powiedział, że jego drużyna jest silniejsza niż rok temu: - Wierzę, że skład jest mocniejszy niż w zeszłym sezonie.

 

CzerwoneDiabły zainteresowane Sneijderem

Więcej o: