Transfery. Manchester United zainteresowany Sneijderem

Piłkarz Interu, który przebywa obecnie z reprezentacją Holandii na turnieju w RPA swoją grą na mistrzostwach oczarował z pewnością trenerów największych europejskich klubów. Jak donosi "Daily Mail" pomocnikiem zainteresował się Manchester United, który jest w stanie wyłożyć za niego nawet 29 milionów funtów.

Informację o "podchodach" Czerwonych Diabłów potwierdził ostatnio prezydent mediolańczyków - Massimo Moratti. Mistrzowie Włoch uważają jednak Sneijdera za zawodnika dla ich drużyny kluczowego i nie chcą nawet dopuszczać myśli, że Holender mógłby odejść z San Siro. Sam piłkarz czuje się europejskiej stolicy mody świetnie. To, że Manchester zainteresował się jego osobą jedynie dzięki świetnym występom w RPA byłoby kłamstwem. Sneijder ma za sobą świetny sezon w Interze. Walnie przyczynił się do zdobycia przez ten zespół mistrzostwa Włoch, Pucharu Włoch i Ligi Mistrzów.

Jak donosi "Daily Mail" wicemistrzowie Anglii złożyli już Włochom oficjalną ofertę kupna zawodnika. Opiewająca na kwotę 25 milionów funtów propozycja została odrzucona, ale włodarze "Czerwonych Diabłów" szybko dorzucili kolejne 4 miliony. Kto wie jak zakończy się ta historia, jeżeli United dokładać będą kolejne miliony?

Zainteresowanie Manchesteru Holendrem wydaje się być zrozumiałe. Alex Ferguson zdaje sobie sprawę, że legendy "Czerownych Dabłów" Ryan Giggs i Paul Scholes wiecznie grać nie będą.

Oprócz Sneijdera na celowniku Anglików znajduje się też inny gracz Interu - Mario Balotelli. O tego zawodnika United walczyć będą jednak musieli z lokalnym rywalem - Manchesterem City.

Gwiazda mistrza Holandii zasili Liverpool ?

Więcej o: